Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı > Forum Kirleri

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 21-06-2021, 17:24
copernicus copernicus isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yasaklandı

LEHV Diyor ki
Zincir Marketlerden birine girdiğinizde çalışan kasiyer "abi maskeni düzgün takar mısın" diye soruyorsa bu soran kişi ya hiç medyayı, sosyal medyayı takip etmeyen cahil cühela birisidir,

bAŞLIKLA ilgisiz kir oluşturan, suç post orda durmaktadır.

Bakkala markete maskesiz girilmesi hak olarak görüp övemez, bu yönde algı yaratıp insanlığı manüple edemezsiniz. Bu suçtur.
Alt 22-06-2021, 14:07
Yasaklandı

LEVH Diyor ki
Covid aşısının bilimsel geçerliliği yoktur.

Hadi ordan hırbo,

Sen ve senin gibiler(üfürükçüler) dedi diye aşının %90 üzeri koruyucu faydası; şak diye yok olmuyor.

Nerede oğlum; bilimsel hakemli dergide yayınlanmış belgelerin/ kanıtın?
Alt 22-06-2021, 15:11
LEVH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LEVH LEVH isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Dinci hala yazıyor mu? Neyse ben görmüyorum. Bu konuda başka ekleyeceğim bir şey yok.

Bu konunun kıyısından sağlıkla ilgili olduğu için başka bir konuda bir saptamamı tüm okurların dikkatine sunacağım.

Dinci, fethullahçı terör örgütünün sigara alerjisini bilmeyen yoktur. Bugün de onun yerine gelen benzeri dinci yapılarda aynı alerji söz konusudur. Sigarayla bunların derneklerine vakıflarına, onların yakınlarına bile yaklaşamazsınız. Daha doğrusu yaklaşırsınız, hemen ayıplarlar eleştirirler. Bir kişi sizi sigaradan dolayı uyarıyorsa gerçekten sağlığınızı düşünüyor da olabilir, dinci terör örgütü mensubu da olabilir. İkisi de olabilir.

Bunların sigara alerjisinin kaynağıysa Atatürk'ün sigara içmesidir. Atatürk'e alerjileri oldukları için sigara içenlere de alerjileri vardır. Onlara göre sigara içmek Atatürkçülüktür, bununla mücadele etmek gerekir, o halde sigara kötüdür. Mesele budur. Yoksa, hepimizi aşılayıp kısırlaştırıp dna'mızı bozup Türkü kökten kurutmaya kalkan bu kökten dinci sözüm ona dindar ama aslında kindar neslin sağlığınızı düşündüğüne gerçekten inanıyor musunuz?

Ben inanmıyorum. Gözümle görmediğim hiç bir şeye inanmam ben. Nah şimdi şurdan, gidebilirsin >>>

Ayık kafayla da forumda yazılmaz ki.

Yasal Uyarı: İçki zararlıdır.

Günde beş sefer hakarete uğruyorum, hiç kimseye hakaret davası açmıyorum.

Hay yaa len salak,
Hay yaa len veled.

Susuyorsak adamlığımızdan.
Alt 22-06-2021, 19:53
Yasaklandı

Bu hukuki bir başlık. Git hurafe suç sağlıksız görüşlerini başka yerde paylaş. Sigaranıda başkalarına zorla içirmeyerek zıkkımlan!. Kanser ol geber. Sigaradan kanser oldysanda faturanı bana ödetme. Harbi zeytinyağı gibi bunlar.

Fetoş sigaraya alerjiliymişmiş de. Ona bakarsan fetoş ile sözdekemalistler aynı metodlarla vatandaş fişledi, röntgenledi durdu bu ülkede. Ecevit v.s.'in bir çok sözde solcununda fetoş aşkını bilmeyen yok.

Dinci Edip Yüğksel' in çok güzel bir tespiti var: "İkiside aynı bunların. Hangisi başa gelse zulm ediyor." Hülasa bu ülkenin hırbosuda zırbosuda- cahilide bitmez. 1940 sonrasının hepsi zalimdir(hukuk devleti ilkesine hıyanet içerisindedir). Ulu Zeus bunların şerrinden sizleri korusun.

Yemezler olum yemezler. Sen Atatürkçü isen ben de uzaylıyım.
Alt 28-06-2021, 15:09
Yasaklandı

Şizo' da olsan, kapalı alanda sigara içme(zırvalama) özgürlüğün diye bir hakkın yok.
Alt 28-06-2021, 15:11
Yasaklandı

Miktimin şizo fetöşcüsü, corona bulaştırmayı övücüsü(suç) gelmiş başlığıma pislemiş.
Alt 28-07-2021, 09:02
LEVH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LEVH LEVH isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Apple'dan ‘çip krizi' açıklaması: iPhone'u da etkileyecek

ABD'li teknoloji şirketi Apple, Mac ve iPad satışlarını etkileyen dünya genelindeki çip tedariğinde yaşanan sıkıntının iPhone üretimini de etkilemeye başlayacağını açıkladı.

Sözcü'nün haberine göre, Apple hisseleri, şirketin açıklamasının ardından borsa kapanışı sonrası işlemlerde yüzde 1.7 düşüşle 144.24 dolara geriledi.
-------
Yeni araç üretiminde de yine aynı nedenden dolayı kriz var. Piyasada chip yok. Allah Allah,

Çip üretiminde Silisyum kullanılıyor.
Çip üretimindeki en önemli hammadde olan Silisyum yarı metal olarak yeryüzünde çok yaygın ve ...

Hammadde sorunu da yok. Ee?

Bir mala aşırı talep varsa şirket kurarsın üretirsin. Nerde bu üreticiler?

Heee. Kesin bunlar pandemi nedeniyle yarı kapasite çalışıyordur, kesin ondandır.Araç üreticileri tam kapasite çalışmak istiyor, işçi çıkarmıyor, yarı kapasite çalışmıyor, bilgisayar üreticileri de tam kapasite çalışmak istiyor, ama pandemi nedeniyle chip üreticileri sihirli bir şekilde üretimi yetiştiremiyor, bu yüzden zincirleme olarak araç da bilgisayar da üretim azalıyor, fiyatlar fırlıyor.

Vay bee. Bebelere balon var elma şekeri var.

Ayık kafayla da forumda yazılmaz ki.

Yasal Uyarı: İçki zararlıdır.

Günde beş sefer hakarete uğruyorum, hiç kimseye hakaret davası açmıyorum.

Hay yaa len salak,
Hay yaa len veled.

Susuyorsak adamlığımızdan.
Alt 28-07-2021, 12:05
Pasteur Pasteur isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Bir kere forumun adı Turan Dursun, din adamlarının hepsi tanrı var diyordu... Tanrının olup olmadığını zaten din adamlarına sormalıyız çünkü teoloji (tanrıbilim) ihtisası yaptılar...

Büyük mıçmışsın. Orta çağda değiliz ki, öyle ulu orta gelip mıçmayı bir hak sanabiliyorsun...

Deneysellenebilir ve gözlemlenebilir(bilim) ile, akıl hastalığı konusu uyduruk şeyleri yanyana getirmek gene bir akıl hastalığı belirtisidir.

Lütfen bir doktora görünün. Bu iddialarınızla(aşı değildir) birlikte!
Alt 28-07-2021, 12:35
Pasteur Pasteur isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

"Dünya düzdür" inanmayan domuzdur.
Alt 03-09-2021, 06:02
tolonbey tolonbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

İşte böyleee,
Bir İtalyan filmi seyrettim.Kadın güzel kadın,onla bunla düşüp kalkıyor.Bir gün kiliseye gidiyor.Papazı dinliyor.Papaz nikahsız birileriyle sikişmenin çok büyük günah olduğunu anlatır.Bu kadında papazın bu konuşmasından etkilenir.Kiliseden insanlar dağılınca kadın kafesdeki papaza gider parmaklıklar arasından papaza derki ben çok erkeklerle sikiştim.Senin vaazınla artık bu işi ypmaktan vaz gectim.Allahdan istirham ette benim günahlarımı affetsin.Papaz bakar kadın çok güzel.Papaz derki kadına bir şartım var ,onu kabul edersen senin günahlarını ALLAHA affettiririm.Kadin sorar şartın nedir?Papaz derki benimlede sikişirsen hepsini birlikte ALLAHA AFFETTİRİRİM der papaz.

Bu gerçek.İtalyada birbirine yakın iki MANASTIR yapılır.Biri kadınlar için digeri erkekler için.Bu iki manastırın arasındaki uzaklık 200 metre.Bu iki gurubun konusmaları irtibat kurmaları kesin yasak.Ne yapıyorlar biliyormusunuz.Manastırdaki kadınlar kendi taraflarından erkeklerde kendi taraflarından baslıyorlar TUNEL açmaya ,tuneli tamamladıklarında iki taraf başlıyorlar sikişmeye.Tabiki kadınların çoğu hamile kalıyorlar.Başlıyor bu kadınlar çocuk düşürmeye.Düşem çocukları götürüp ormana atmaya baslıyorlar.Avcllar birde ne görsün hertaraf düşük ölü çocuk dolmuss.PPolise haber veriyorlar.Polis başlıyor araştırmaya ama birşey bulamıyor.Durum belediye başkanına bildiriliyor. Başkan diyorkı bu iş manastırlardakilerin işidir.Bodurumları araştırın.Bodurumları araştırırlarkı iki manastırı birbirine baglayan bir TUNEL var.Bu tunelden baglantı kurmuşlar sikişip durmuşlar.Bu olay ortaya çıkınca manastırın birini 100km uzaga kuruyorlar.

Karatenizli ne temiş, ağacun yapragini bile ELLAH sallar. Yani her hareketin olusuna RAB nedendir.O dürtmese insanı, ınsan hiçbirşey yapamazmıs.O zaman SUCLU arabın ALLAHIDIR.Zaten kendi kuranda şöyle söylüyor.

Ben kendime söz verdim,İnsanların yarısını CENNETLİK yarısınıda CEHENNEMLİK yaratacam deye kuranda söylüyor.Kül Allahı engelleyemeyecegine göre bence kul suçlu degil sUÇLU arabın ALLAHIDIR.Eger Arabın ALLAHI herşşeyi yapmaya gücü yetiyorsa bu kötülükleri yaptırmasın ınsana.Eeeeeeee dinlerin ALLAHI böyle işinize gelirse.Kendi insanı cehennemlik yaratır sonrada vay DÜMBELEK neden bu suçları işledin deye cezalandırır.Allahınız böyle işinize gelmezse terkedin gitsin.Örnegin ben terk edip bizim TENGRİYE döndüm.Bizim TENGRİ insanları ne cennetlik nede cehennemlik yaratıyor.Kafamıza BEYİN koymuş onu çalıştıran dogru yolu bulabiliyor.RAHAT ve MUTLU yaşayıp gidiyor.Fellahınki ise düşman basına insanları birbirine kırdırıp duruyor.

Birde ne demiş FELLAHA,karin öldümü vucudu soğuyana kadar yani ortalama 6 kere karını becerebilirsin.Töbe estağfirullah.Karın öldügü için üzül deycene karını becer diyor.Hemide 6 dafa.TÜRKÜN TENGRİSİ asla vede kat a böyle saçmalık yaptırmaz TÜRKE.Varmı TÜRKİYEDE ölen karısını beceren KESİNKES yoktur.

Mısırın devlet baskanı müslüman kardeslar teşkilatının lideri bu ölen karıyı 6 dafa becerme yasasını meclıse sürünce general SİSİ senın ananı .......... deye ihtilal yapıp adamı MISIRIN basından alıp mısırın üstüne otutturuyor general SİSİ.Sisi bir zamanlar Mısır ALLAHININ adıydı SİSİ.Bu SİSİ adlı generele çok kızdıydı bizim sultan.Bizim sultan demek istiyorkiiii halkın seçtigi kişi halkına her istedigi yasayı çıkarabilmeli.Ne dersiniz doğrumu? SİSİ adamı hapse attı ve adamda hapıshanada öldü sanırım.Arap EMEVİ REJİMİDE imamı azam Ebu HANIFERYİDE(TÜRK) emevi rejiminin istedigini vaaz etmedigi için hapishanada döverek ac bırakarak öldürmüşlerdi FELLAHU EKBERLER.Bu araplar çok merhmatlıdırlar DİMİ amaaaaaaaaa?Allahlarıda merhametli vallada billada.

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil