Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 17-08-2013, 02:26
Lynx Lynx isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Islamda cinselligin genis bir yeri var bunu biliyoruz. En cokta erkeklerin cinselligine önem verdiginide biliyoruz.

Yalniz islama mensup müslümanlarin cinselligini sorup sorusturursak eger ,

Müslümanlarda cinsellige bakis acisi kisi sadece baska kisilerin cinselligini referans alir.
Kendilerine geldimi gayet dogaldir. Ama bir baskasina geldimi , zinadir , sapikdir , orosbudur , ibn-edir..

Sanirim müslümanlari herkesce iyi taniyoruz

Bu toprakta bir kalp çarpar hakkın bilimin aşkına
Bir kalp çarpar her bedende Cumhuriyet uğruna
Bir çarpar ki hep ileri Mustafa Kemal adına
Öyle çarpar ki ritmine cümle alemler aşina
Alt 17-08-2013, 02:30
AerA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AerA AerA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

la la la´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
https://turandursun.com/forumlar/show...&postcount=112

adresindeki argümanlarım cevablanmamış, daha doğrusu cevablanamamış ve argümanlara cevab vermek yerine argümanların sahibinin bazı özellikleri (ki bu özellikler inkar edilmiş ve bu özelliklerden ötürü utanç duyulmuş değil ancak karşısındakini karalamaya çalışan tip sanki bundan utanç duyulduğu için inkar edildiği gibi bir izlenim vermeye çalışmış) ön plana çıkartılarak hem argümanlar göz ardı edilmeye çalışılmış hem de argümanlara cevab verildiği izlenimi uyandırılmaya çalışılmış. Biz sörf yeriz ama bu dolmaları yemeyiz. O dolmalar senin olsun kardeşim, aç karnını doyurursun.
Ey Forumdaşlar...

Hep beraber ilgili adrese bir gidelim. Argüman niteliği taşıyan bir tek cümle bulabilecekmiyiz bakalım? Sadece bir tek cümle soru işareti ile bitiyor mu görelim?

Karşısındakini karalamaya çalışmak mı? Yahu sen kendin söylemişsin bunları. Bende senin sözlerini copy/paste yapmışım. Alıntıların hemen yanındaki küçük mavi oka basarsak, orjinal mesajdaki aynı metni görebiliyoruz...

Sörf sevip dolma sevmeyen arkadaşın kendi cümleleri ile, ASLEN NEYİ SEVDİĞİNİ GÖRMEK İÇİN tıklayınız

Size bir şarkı hediye edesim geldi la la la : Her yerde dansöööz var.

Teoloji gece yarısı, karanlık bir mahsende, orada olmayan kara kediyi aramaktır. Robert A. Heinlein
Alt 17-08-2013, 02:31
Oblomov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Oblomov Oblomov isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

la la la Diyor ki
Ciddiye alıp yazabileceğim bir şey kaldı mı ki bir şey yazabileyim? Çocuğu karşıma alıp ciddi ciddi tartışacak halim yok; çocukla ancak çocuk olunur, ben de öyle yaptım. Anladın mı yavrucuğum?

Git zeka yaşını yükselt gel de adam gibi tartışalım senle.
Bu mesaj da sana ait. Ad hominemin daniskasi.

Rüyada Yusuf (aleyhis-selam)'ın kıssasına binaen, semiz ve bakımlı inekler, bereketli senelere, zayıf ve çelimsiz inekler kurak senelere delalet eder.
Alt 17-08-2013, 02:42
AerA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AerA AerA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Oblomov´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Saygıdeğer Oblomov ;

Şöyle yapalım mı, yazdıklarını sallamayalım. Kale alıp okumayalım bile. Sabah moderatörler, "Kendi ağzından kendi özelliklerini deşifre ettiği" ŞU mesajdan sonrasını silsinler...

Böylece karpuz kefeye konmuş olur.

İyi Akşamlar ve İyi Forumlar...

Teoloji gece yarısı, karanlık bir mahsende, orada olmayan kara kediyi aramaktır. Robert A. Heinlein
Alt 17-08-2013, 02:49
Oblomov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Oblomov Oblomov isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

AerA´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Saygıdeğer Oblomov ;

Şöyle yapalım mı, yazdıklarını sallamayalım. Kale alıp okumayalım bile. Sabah moderatörler, "Kendi ağzından kendi özelliklerini deşifre ettiği" ŞU mesajdan sonrasını silsinler...

Böylece karpuz kefeye konmuş olur.

İyi Akşamlar ve İyi Forumlar...
Evet belki de en dogrusu budur. Ben de cikiyorum. Iyi aksamlar.

Rüyada Yusuf (aleyhis-selam)'ın kıssasına binaen, semiz ve bakımlı inekler, bereketli senelere, zayıf ve çelimsiz inekler kurak senelere delalet eder.
Alt 17-08-2013, 03:01
la la la la la la isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yasaklandı

AerA´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ey Forumdaşlar...

Hep beraber ilgili adrese bir gidelim. Argüman niteliği taşıyan bir tek cümle bulabilecekmiyiz bakalım? Sadece bir tek cümle soru işareti ile bitiyor mu görelim?

Karşısındakini karalamaya çalışmak mı? Yahu sen kendin söylemişsin bunları. Bende senin sözlerini copy/paste yapmışım. Alıntıların hemen yanındaki küçük mavi oka basarsak, orjinal mesajdaki aynı metni görebiliyoruz...

Sörf sevip dolma sevmeyen arkadaşın kendi cümleleri ile, ASLEN NEYİ SEVDİĞİNİ GÖRMEK İÇİN tıklayınız

Size bir şarkı hediye edesim geldi la la la : Her yerde dansöööz var.
https://turandursun.com/forumlar/show...&postcount=112

Yukarıdaki iletiye verebilecek cevabların olsaydı kalkıp da benim bazı özelliklerimi ön plana çıkarmazdın. Hem neden ön plana çıkardın ki? Aklın sıra bunlardan utanç duyup inkar edeceğimi mi zannettin? Sen de hiç mi akıl yok be kardeşim? Utanç duyup inkar edecek, gizlemeye çalışacak olsam en baştan yazmazdım, di mi ama?

Benim itirazım yazdıklarıma cevab yazmak yerine özelliklerimi ön plana çıkarman. Özelliklerimi ön plana çıkarmakla birlikte argümanlarıma da cevab versen bir şey demeyeceğim belki ama öbür türlüsü yani argümanlarımı göz ardı edip sadece özelliklerimi ön plana çıkarman, beyaz bayrak sallamak yani yenilgiyi kabul etmekten başka bir şey değildir.

Evet, karalamaya çalışmışsın aklınca. Bak "aklınca" diyorum çünkü sen böyle yaparak beni karalayabileceğini zannetmişsin ama gördüğün gibi ben bunlardan utanç duymuyor ve inkar etmiyorum. Bak;

EŞEKLE İLİŞKİYE GİRİLEBİLİR.

ÖLÜYLE SEVİŞİLEBİLİR.

PLASTİKTEN TAHRİK OLUNABİLİR.

Hadi yumul bakayım şimdi dolmalarına.
Alt 17-08-2013, 03:03
la la la la la la isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yasaklandı

Oblomov´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ciddiye alıp yazabileceğim bir şey kaldı mı ki bir şey yazabileyim? Çocuğu karşıma alıp ciddi ciddi tartışacak halim yok; çocukla ancak çocuk olunur, ben de öyle yaptım. Siz deliyi ciddiye mi alırsınız yoksa saçma sapan söylemlerini "yav he he" diye geçiştirir misiniz? İşte ben de "yav he he" deyip geçtim.
Alt 17-08-2013, 14:48
uyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
uyar uyar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

la la la´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
EŞEKLE İLİŞKİYE GİRİLEBİLİR. ÖLÜYLE SEVİŞİLEBİLİR. PLASTİKTEN TAHRİK OLUNABİLİR.
Hadi yumul bakayım şimdi dolmalarına.
sevgili Aera....

la arkadasimizin bu yazdiklarina inanmiyorum seni ve belki de bizleri kizdirmak icin soyuluyor muhtemelen.. kendisi gayet akilli bir arkadasimiz belki dindar bile degil... boyle arkadaslari bazen forumlarda podcastlerde muzurluk olsun diye ortaliga ciktiklarini dusunuyorum...

ozgurlukler gercekten siniri cizilmesi zor bir konu.. en dogrusu karsindakine veya baskasina zarar vermeyecek herseyi mubah saymak bir cozum gibi geliyor bana.... bu durumda bu uc onermesine de birsey demek durumunda degiliz..

ben bunu yaparim demekten korkmak yerine sen bunu yapabilirsin veya yapamazsin diyenden korkmak gerek

kuranı okuyun cunku okudukca allahin olmadigini daha iyi anlayacaksiniz .......
Alt 21-08-2013, 15:21
prometheZEus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
prometheZEus prometheZEus isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

İslamda cinsellik çok önemlidir.Çünkü savaşan bireylere verdikleri en büyük ganimet cariyelerdi.Bu cariyelerle yatmak isteyen bir sürü genç mücahit vardı elbette.Bunun uğruna savaşa girenler bile vardı.Ve ganimet olarak paylaştırılan kadınların en güzeli,peygambere ayrılırdı.O kadar büyük bir cinsel açlık çekiyorlardı ki hadislere yansımıştır.'Savaştan döndüğümüzde cinsel yerimizden meni akıyordu'.Sahih hadistir.
Peygamberin 30 erkek gücünde olduğu hakkında dedikodular bile başgösteriyor sahabeler arasında.Peygamberin 15 karısı vardı malum.Bunları sabah akşam ziyaret edip memnun eden birisi sanırım sıradan insanların cinsel güdülerinin çok üstünde bir güdülenmeye sahiptir.
Daha nice olaylar,hadisler,ayetler vardır islamda cinsellikle ilgili.Yazsak roman olur...

'ben ıskalamam bebeğim'.elWray-'tek gerçek kadın;Monica Belluci'.
Alt 07-04-2017, 10:46
Yıldıztozu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yıldıztozu Yıldıztozu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

‘Bir erkek karısını yatağına davet eder, kadın da kocasına icabet etmezse ve bu sebeple adam karısına kızgın olarak gecelerse, melekler o kadına sabah oluncaya kadar lanet eder' buyurdu."

Buhari 3046 sahih hadis , Müslim 1436/122 sahih hadis, Ebu Davud 2141, Nesei İşretü'n-Nisa 84, Ahmed 7476, Albani İrva 2002

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil