Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Bilim > Biyoloji > Evrim

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Prev önceki Mesaj   sonraki Mesaj Next
Alt 05-12-2007, 23:40
soro soro isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

soro - MSN üzeri Mesaj gönder soro - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Standart Evrimin arızalı imalatları nerede?

Eskiden de merak edip bir topikimde muhatabım olan dinazor cinsi bir arkadaşa da sormuştum,ilgilenenler ilgili topiki seçme başlıklar forumunda bulabilirler.

Az önce haber özetlerine bakarken,aşağıdaki linkteki görüntüler eski merakımı hatırlattı bana.
http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=284909

Evrim iddiasındaki arkadaşlar hep,kayıp halkalardan veya ara geçiş formlarından felan dem vuruyorlar.İyi tamam anladım da,diyelim bize gelene dek binlerce,milyonlarca sayısız form denendi (iradesizce,tesadüfen),düşe kalka nihayet biz olduk!!

Hadi biz ortadayız da,bu sayısız denemelerin fertleri nerede,yani fosil arayanlar olumlu örnekler peşindeler,aha 1 numara,şu 2 numara .....ve işte 8 numara ,yani günümüz insanı (veya tavşanı her neyse.)

ama 1'den 2ye gidene dek ki,aralarda gidilen yanlış yolların,yok olmuş,yaşayamamış fertleri de binlerce çeşitten milyonlarca üyesi olmalı idi.

yani nasıl anlatayım,hani tek gözlü,veya 8 gözlü insan denemeleri,12 bacaklı insan ile 5 kollu insan denemeleri,dışı insan içi (beyni ) balık beyni olan denemeler.yani tüm yok olan denemelerin örnekleri nerde?
zira tanıdığım en iyi evrim uleması olan ve sitemizin de evrim muhafızı olan arkadaşımız,evrimin birdenbire değil zaman içinde belki milimetrik boyutlarda değişimlerle ilerlediğini ve sayısız denemelerden sonra olabildiğini ifade etmişti ki,bu ifadesi sanırım evrimcilerin genel kanısıdır.veya inancıdır.
yukarıki linkte görülen kişi,bir örnek mesela,
günümüz insanına gelene dek mümkündür kü o adam gibi farklı varyasyonlar da gün yüzüne çıkıp sonra yokolmuş olmaları gerekiirdi.
tabi şu da var,gidilen bir ihtimali yolda,yani,4 kollu insan denemesinde (veya kanı olmayan,veya kalbi olmayan,nefes almayı bilmeyen insan denemelerinde) başarısızlık gelince o çeşit insanlar ne oldu,öldüler.e insanların tümü o çeşitten olduğuna göre yeni nesil denemelik insan nerden çıktı?yok kimi öyle kimi böyle idiler ise,birbirleriyle çiftleşmelerinde nasıl bir nesil çıktı ve o noldu?
e eli yüzü ,kolu bağacı yüzü gözü eğri büğrü olup,doğru modeli bulana dek dönüp duran insanoğlunun bu sürecte cinsel organları (ve cinsel sistemleri) nasıl birbiriyle uyumlu kaldı da nesil devam etti.aradaki bozuk,arızalı fertler nerede?

velhasıl daha yazılabilir bu merakım konusunda ama,şimdilik bu kadarını paylaşmak istedim.
Allah!a da şükrederim ki,o linkteki kişi gibi yapmamış beni.herbirimizin öyle olma kabiliyeti var aslında.

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil