Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 01-06-2007, 20:51
habilis habilis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Standart Re: Katliam-Gasp-Tecavüz

NO GOD
NO RELIGION

"İnsanların varlığını belirleyen şey,
onların bilinçleri değildir; tam tersine,
onların bilincini belirleyen, toplumsal varlıklarıdır."

K. Marx
Alt 01-06-2007, 21:23
dolfen dolfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

özgür beyin agabeyim olayı çözmüşşün

şeytanın bacagını kırdın yani tebrikler...

http//dolfen.blogcu.com/

Son söylediğim her zaman doğrudur, bir sonraki onu yalanlasa da...!
Alt 01-06-2007, 22:21
paleo_castro paleo_castro isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

ozgur beyin namı diyar batıni,
ben sitede reklam yapmadım kardesım...gelin siteme uye olun demedim...sadece yazılar cok uzun oldugu icin....siz demeyeseniz copy pasteleri burada yayınlama...silersiniz diye link verdim..
yanlıs anlamıssın direk olayı...reklam yapsaydım...gelir direk reklam yapardım..ama ben konu linki verdim...aynı buradaki bazı konulara verilen linkler gibi..uslubunu hic begenmedim...sitede tek troyya oldugumu anlayamadıysan..sana daha bir şey demem...biraz daha gözlem yapmanı tavsiye ediyorum.

bu arada ikiyuzluluk kelimesi senin gibi zeki ve değer verdiğim bir adama hiç yakısmadı ozgur beyin...ben sitemde konu linki verdirtiyorum..sadece sahtekar bazı ateistlerin direk gelip inadına link koymalarına karsıyım...

neyse konuyu dagıtmayalım...temcit pilavına siz devam edin...
Alt 01-06-2007, 22:49
dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dilaver dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Onur Üyeliği Başarı Ödülü Başarı Ödülü 

,

* * * sayın paleo_castro

* * * *siteyi kurdugunuz gün reklamını burada yaptınız, biz de izin verdik. Bizim korkacak hiç bir şeyimiz yok. Site fazla iş yapmıyor olacak ki gene buralardasınız, başımız üzere. Biz her türlü fikre açıgız, kendi sözlerinizle ifade etmek kaydıyla.

* * * * Ateizme karşı mücadele edecekseniz buyrun size meydan, size imkan. Sizin bize asla tanıyamayacagınız söz hakkını biz her türlü düşünceye tanıyoruz. Biz tartışmaktan yılmıyoruz, siz de yılmayın. 86,000 kere gene söyleyin ya da yer almayın bırakın söyleyen söyleyecegini söylesin.

* * * * *saygılarımla
Alt 02-06-2007, 00:51
antimuhammed antimuhammed isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Her zaman olduğu gibi Teist arkadaşlar cevap vermek yerine konuyu başka boyutlara çekerek Teist usulü cevaplar vermişlerdir. Zaten bu konuda savunulacak kendi kafalarına göre yapılan yorumlardan başka bir şeyleri de yoktur.

* * * SAFF- 4. Allah, kendi yolunda kenetlenmş bir yapı gibi saf bağlayarak savaşanları sever.

Konu insan hayatıdır. İslama göre insan hayatının oek bir önemi olmayabilir... Elinizde ki kitap durmadan öldürün diye eko yaparken ve bu eko milyarlarca insanın hayatını yönlendirirken bu konuyu bir insan olarak şahsımda dile getirmek görevimdir.

* Kaldıki sizlerde İslam ın şiddet dini olmadığını Temcit Pilavının karesi kadar açılmış başlıklarda yazıyorsunuz..

* * İmanını bile adam öldürmek için kullanmanın normal olduğunu savunan milyonlar var ortalıkda dolaşan. Tanrı bu insanları kendi adına silah altına almıştır. *Arayın Google dan acaba kaç tane aklı selim Müslüman bu şekilde inananlara karşı yazılar yazmıştır. Bulacağınız yazılar el altından alkışlıyan yazılardan ibarettir.

* * * Siz şimdi kör bir öfkenin gücü ile savaşıyorsunuz. Aklın sesine değil, Tanrısal şiddetin sesine vermişsiniz kulaklarınızı, her şeyi karartıp saplantılarınız ardına düşmüşsünüz bütün inadınızla. İman şiddetinizzi helal kılmış. Durum bu şekilde olunca İslam adına şiddete başvuranlara yani MÜSLÜMANLARA bu işin doğru olmadığını anlatmayan Müslümanlar burada laf kalabalığı etmekte aslan kesiliyorlar.

* * * * * Bizlerse, yani Tanrısızlar, kafirler, cehennemlikler, duraksayarak çıktık yola. Öfkenin karşısında sizin kadar güçlü değiliz. Arkamızda Tanrı YOK. Bizim dolambaçlı yolumuz artık sona erdi. Akla reddetmeyi katmamız için bir tek kurşun yeter.

* * *Sizin kurşunlarınıza karşılık cevabımız kurşun olamaz, olamaz.... Cephanelerimiz sözlerimizdir. O da anlayana...

Saygılar
Alt 02-06-2007, 11:48
paleo_castro paleo_castro isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

dilaver sitenin iş yapmadıgını da nerden cıkardın...ben bu siteye sizin yazılarınız alıp orada paylasmak icin geliyorum...eskiden surekli burdaydım farkındaysan...ama şimdi ender giriyorum...gunde 1 yada 2 kez...o yüzden sizin yazılarınız bizim icin önemli...savunmamızı size gore geliştiriyoruz...bu arada bizde size gorus hakkı sunuyoruz...sitede 2 ateist var..ve banlanmadılar... neyse antimuhammed kardesım...sana bir kez daha soylemistim...yine tekrarlıyayım...paleo castro yani troyya MUSLUMANDIR.

biz temcit pilavına yer ayırmıyoruz...her gun farklı konular işliyoruz..ben bu yazını alıp sitede paylasmadım bile..cunku goruntu kirliliği olusturuyor...nedeni cok basit...bunların cevapları arapca *ve nüzullarda anlasılan mutesabih ayetlerdir..o yüzden sizi arastırmaya sevk etmek icin.,ozgur beyinin yanlıs anladıgı,linkleri getirip sitenize koymustum...ama bundan sonra koymuycam...neyse frodo kardesten de ozur diliyorum...yine de sizler cok iyi insanlarsınız..

bu arada ateist forumu mahkeme kararıyla kapatmıslar diye duydum.
net bilgim yok...
Alt 02-06-2007, 15:27
zincari zincari isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

antimuhammed çalışmanı gerçekten çok beğendim. teşekkür ederim.. aklına bilgine zekana sağlık

Onu ancak varolmamış olması affettirebilir.. A.Einstein
Alt 02-06-2007, 18:41
habilis habilis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

“Başka biriyle evli cariyelerinizle seks yapmayın” diyen tek bir ayet de yoktur.
“Cariyelerinizin rızasını almadan onlarla seks yapmayın” diyen de tek bir ayet yoktur.
Bakınız tam tersine nasıl ayetler var:

MÜ’MİNÛN/6. Ancak eşleri ve ellerinin altında bulunan cariyeleri bunun dışındadır. Onlarla ilişkilerinden dolayı kınanmazlar.

ANTİ MUHAMMED ARKADAŞIM ÇOK GÜZEL VURGULAMIŞSIN !

TEBRİKLER !!!!

NO GOD
NO RELIGION

"İnsanların varlığını belirleyen şey,
onların bilinçleri değildir; tam tersine,
onların bilincini belirleyen, toplumsal varlıklarıdır."

K. Marx
Alt 03-06-2007, 01:35
Üye

evet girdim siteye kapanmıs...sayfa yok...
eee ne diyelim...bugun duydugum en guzel haberdi...sagol murat..

ates olsalar curmukleri kadar yer yakarlar değerli azazil ve murat kardeşim...isterse tekrar geri gelsinler...tekerlerine comak soktuk artık...

yakında yenisini acarlar...açsalarda bir şey farketmez zaten..bizimle savasa bilecekleri bir seviye yok...

Bu yukarıda ki yazılar kendisini demokrat ve iki yüzlü olmadığını ifade eden Paleo Castro namı değer Troyya aittir. Ateizm sitesine erişim yasağı ile ilgili sözleri..
Alt 03-06-2007, 01:46
Üye

evet sen şu Temcit Pilavından bana Turan Dursunun öldürülmesini kınayan değerli müslüman yazarların yazılarını çıkart bakalım. Onlarda senin gibi iki yüzlüler. Sevimli görünmek için el altından alkışlayan yazıları harici bulamazsın.

Bulsan bulsan içten içe oh iyi oldu hakketti kafir diyen tıpkı senin gibi yazılarında göbek atanları bulabilirsin.

Bu mu İslam ın barış anlayışı?

Yaz google Turan dursun kınama ölüm

Ne çıkacak barış dinini savunanların sitelerinde gör..

Tek olan senin ateist forumun erişimi engellendiğinde atılan zafer çığlıklarıdır. Sen bile tek başına ikiyüzlülüğün İslam aynasında ki yansımasısın..

Zira Turan Dursun öldürüldüğünde onlarda birüstteki senin yazdıkların gibi haykırışlarla ölümün zaferini kutlamışlardır.

Tanrıyı reddetmem için tek bir kurşun yeter...

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil