Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 01-01-2012, 17:14
perfect_storm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
perfect_storm perfect_storm isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart 2011 yılı gafları

Mehmet Ali Birand, ana haberde Kanal D'nin dizisinin ismini telaffuz etmeye çalışırken adeta ecel terleri döktü: "Sevgili seyirciler Kanal D'nin fenomeni, Öyle Bir Geçen... Öyle Geçer... Öyle Bir Geçer Zaman ki... Bunun zaten başından beri doğru dürüst adını okuyamadım

America's Got Talentyarışmasında (Bizdeki Yetenek Sizsiniz'in ABD'deki orijinali) jüri üyesi Sharon, sahnede kocasının taklidini yapan yarışmacıya takdir duygularını şu sözlerle ifade etti: "Gerçekten kocam olup olmadığını anlamam için pantolonunu indirmen lazım! Sadece oradan anlayabilirim..." dım..."

Beyaz Show'da sokaktaki vatandaşa Eyyvah Eyvah 2 filmiyle ilgili beklentileri soruluyordu. Bir delikanlı şöyle dedi: "Ata Demirer birinci filmde babasını bulmuştu. İkinci filmde babayı bulabilir!"

Cüneyt Özdemir, 5N 1K'da sordu: "Usame Bin Ladin'i İslam'a uygun bir şekilde yıkayıp KENEFLEDİKTEN sonra mı denize attılar?" (Tabii ki "kefenledikten sonra" demek istemişti)

Yalçın Çakır, Flash TV'deki programında yaşlı konuğuna sordu: "İsminiz Tasvir değil mi? Peki ne demek Tasvir?" Teyze yanıt verdi: "Bilmem, öksüzmüşüm, koymuşlar..." Yalçın Çakır dayanamadı: "Zaten bu Türkiye'de öksüz olana gelen geçen herkes koyuyor!"

Kanal D Ana Haber'de Mehmet Ali Birand ağabeyimizin dili bir türlü "Burdurlular" lafına dönmedi: "Hükümetin bedelli askerlik kararına en çok üzülenler Budurbu... Bulurbu... Burlar oldu... Zira Buldurlu esnafı...Burdurlu esnafı... Evet, Burdurlu, doğru söylüyorum... Esnafın en büyük gelir kaynağı bedelli ve dövizli askerlikti..."

okan Bayülgen, Disko Kralı'nda sordu: "Japonya'daki santralden yayılan nükleer bulut bizim ülkemize ulaştığında ne yapmayı düşünüyorsunuz?" Yılmaz Morgül yanıtladı: "Bugüne kadar biriktirdiğim başlık paralarıyla bir nükleer başlık satın alıp kendimi korurum."

Yatıştırıcı hapların şehir sularına karıştırılması taraftarıyım. Basacaksın antidepresanı şebeke suyuna, bak trafikte kavga falan kalıyor mu?" (TV8'in sunucusu Seda Akgül'ün ilginç önerisi)Kim Milyoner Olmak İster?'den bir diyalog:
KENAN IŞIK: (150 kilo olan yarışmacıya) Adanalısınız, kebaplar mı sizi bu hale getirdi?
YARIŞMACI: Ben memur çocuğuyum. Bulgur pilavı beni bu hale getirdi.
Bloomberg'deki Kelime Oyunu yarışmasında, Eda Hanım'a soruldu: "Memelilerin gökyüzündeki temsilcisi?" Öğretmen Eda Hanım duraksamadan yanıt verdi: "Hostes!"

TNT'deki izdivaç programında kadın, damat adayına sordu: "Kaç çocuğunuz var?" Heyecanlı olduğu her halinden belli olan aday saçmaladı: "İki oğlum var, birisi kız!"

Disco Kralı'na telefon bağlantısı ile katılan seyirci Rojda Güldağ, konuk Hüsnü Şenlendirici'ye soru sormak isterken büyük bir çam devirdi: "Benim zurnacıya bir sorum olacak!"

Beyaz TV'de konuk Berhan Şimşek'e soruldu: "Siz Minyeli Abdullah'ı canlandırdınız sonra da CHP'den milletvekili oldunuz. Bu tuhaf değil mi?" Şimşek, bu garip soruya 'kapak' gibi bir yanıt verdi: "Ben Mehmet Ali Ağca'yı da oynadım ama gidip terörist olmadım!"

Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasındaki soru izleyenleri güldürdü: Anadolu'da rüzgar çağırmak için kullanılan söz hangisidir?
a) Ya Ali
b) Kazım Kazım
c) Haydar Haydar
d) YUSUF YUSUF!

4 saatlik seçim yayını maratonu Mehmet Ali Birand'ı yormuştu. Sonlara doğru şöyle dedi: "Şimdi bir de Akmerkez'e gidelim... Ay Akmerkez demişim, Ak Parti Genel Merkezi'ne gidelim..."

Sibel Can, Saba Tümer'in programında, sanatçı ağabeyi ile dostluğunu anlatırken ilginç bir cümle kurdu: "Son günlerde hep Orhan Gencebay ile yatıp kalkıyorum..."

Zuhal Topal'ın Star TV'deki izdivaç programında 60 yaşın üzerindeki hanımlar tartışıyordu.
DÜRDANE: "İnsan 90 yaşında da aşk yaşayabilir. Verici olmak lazım. Verirsen, alırsın..."
GANİME: "90 yaşındaysan artık ne verebilirsin, ne de alabilirsin..."

tamamı cp alıntıdır
Alt 08-06-2017, 22:53
Engse Hohol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Engse Hohol Engse Hohol isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Orhan Gencebay katıldığı Quality ödül gecesinde "Batsın Bu Dünya" şarkısını playback eşliğinde seslendirecekti ama hoparlörden çıkan ses Sibel Can'ın sesiydi.

islamın yıkıma uğraması karşısında müslümanların, el-lah'ı ayakta tutundurabilmek için yalanlar söylemeleri kaçınılmazdır. hohol : aesir

Önerilen Siteler

Başlık Düzenleme Araçları
Stil