Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 14-05-2010, 08:14
breymin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
breymin breymin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Suudi arabistanda bile kelle koltukta insan haklari icin mücadele eden araplar var bu insanlar en kücük bir dil sürcmesinde bile kellelerinin gideceyinin bilincinde,ben sahsen arap derken bunlari kastedmem,diyer düsünemiyenleri kastederimki bundada hakliyim,avrupali televizyoncu arap imama mikrofonu uzatmis ,(ne sordugunu bilmiyorum tv yi gec acdim)adamin cevabi, islamci olmiyan herkesi kastederek,ali bunlarin hakkindan cok iyi geliyordu diyor ve resmen islamci olmiyanlarin kafalarinin kesilmesinden yanaydi ve bunu 2010 da söylüyor uzaya acildigimiz ve kirk milyon km den fotograf aldigimiz bir dönemde,bana göre büyük cogunlukda böyle düsünüyor ,,yoksa dünyanin en baskici milleti kalmazlardi,evet ben bu tür araplardan nefret ediyorum....ege bu irkciliksa ben irkciyim...

Bir dinin tabii olmasi icin akla,fenne,bilime ve mantiga uygun olmasi lazimdir.
M.K.ATATÜRK
Yalan ne kadar büyükse inanani o kadar cok olur.
adolf hitler
Söylesem tesiri yok,sussam gönül razi deyil.Fuzuli
Alt 14-05-2010, 08:33
breymin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
breymin breymin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Saygideyer shibumi,inanmaya karsi deyilim sunun cok iyi bilincindeyimki bu insanlarin manevi bir ihtiyaci, herkes ateistler gibi cesur olamaz, varsin diyeri suna inansin ,buna inansin ,bu kimseyi ilgilendirmez ,ilgilendirmemelide ama inandigini baskasina su yolla bu yolla hele hele kafa kesme yoluyla dayatmaya kalkarsa ben bunun karsisinda olurum ve dogaldirki o kisidende nefret ederim ve bunun adi irkcilik olamaz,dinin düsünen beyni durdurdugu bir gercek,bir imam 2010 yilinda kendisi gibi inanmiyanin kafasinin kesilmesinden yanaysa var dinin insan beyni üzerindeki etkisini sen düsün,bence arap derken sistemleri kastediliyor ,baskilari kastediliyor,zulümleri kastediliyor,yoksa inanmam burada herhangi bir arkadasin özellikle arap düsmani olsun,,bence bu cok dogal bir tepkidir..

Bir dinin tabii olmasi icin akla,fenne,bilime ve mantiga uygun olmasi lazimdir.
M.K.ATATÜRK
Yalan ne kadar büyükse inanani o kadar cok olur.
adolf hitler
Söylesem tesiri yok,sussam gönül razi deyil.Fuzuli
Alt 14-05-2010, 11:10
Engse Hohol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Engse Hohol Engse Hohol isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

İslam karşıtlığı doğal olarak arap karşıtlığını tetiklemektedir; bu kaçınılmazdır. Müslüman olan her arap, ırkını üst tutar, arap olmakla övünür; bu övüncünü islama dayandırır. Bu durumda müslüman olmak ile arap olmak, islamda birleşen idoloji bütünlüğüdür. Bu ırkçı idolojiden kurtulmak için birini, ötekinden ayırabilmek olanaksızdır.

islamın yıkıma uğraması karşısında müslümanların, el-lah'ı ayakta tutundurabilmek için yalanlar söylemeleri kaçınılmazdır. hohol : aesir
Alt 14-05-2010, 13:19
errata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
errata errata isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Bu başlık için en sağlıklı ve doğal cevapları ancak bir iki kişiden aldığıma göre soruyu yanlış sormuşum. ulpian evet seninde belirttiğin son olasılıktan bahsediyorum. Ve devam ediyorum, bunun kaynağı ne olabilir?

Beni, turandursun.com'u, yönetimi, Ahmet'i, Mehmet'i bırakıp olgunun kendisini konuşmak istiyorum. ("Turan Dursun sitesi" sözcük öbeği yalnızca bir kapsam belirtir.) Sizce ulpian'ın son olasılığındaki türde bir Arap düşmanlığı belli kimselerce yapılmakta mı? Bunun perde arkasında yüzeysel bir inançsızlık mı var? Ya da renk, dil, kültür farkının getirdiği köklü bir ayrımcılık ve küçümseme olabilir mi?

saygıyla.
Alt 26-05-2010, 13:12
yucemanitu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
yucemanitu yucemanitu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Başka bir non-teist sitede Arap düşmanlığı vardı ben de orada Shimubi'nin yazdığına benzer bir mesaj yazmıştım ve bazıları tarafından Arapçı olmakla, sübyancılığı savunmakla vs. saçmalıklarla itham edilmiştim. Aman dikkat Shimubi... Bu konuda ulpian'ın mesajına katılıyorum. Site yönetimi ve sitenin genelinde bu yok. Ama siteye üye olan bazılarında bu var. Olabilir de normaldir. Bence ortalama Avrupalılar Türklere nasıl bakıyorsa ortalama Türk de Araplara öyle bakıyor. Yüzeysel bir inançsızlık olsa Araplardan önce gözünü kendi memleketine çevirip Sivas'taki Maraş'taki canileri de görür. Ama Türkiye'deki kepazeliklere değinmeden Araplar hakkında yorum yapmak olsa olsa "renk, dil, kültür farkının getirdiği köklü bir ayrımcılık ve küçümseme"dir.

SAPERE AUDE!
"Cehennemliklerin en hafifi azaplısı ayaklarına ateşten iki nalın giydirilmiş olan kimsedir. Bu nalınlar o kimsenin beynini tıpkı bir kazan gibi kaynatırlar. Kulakları kor, azı dişleri kor ve kirpikleri yalazdır. Karın boşluğundaki iç organları eriyip ayaklarından akar. Bu kişi en hafif azaplı cehennemliklerden biri olduğu halde en ağır cehennem azabını çekenlerden biri olduğunu zanneder." (Müttefekün Aleyh)
"Onların derileri pişip yandıkça azabı duymaları için onlara yeni cilt giydiririz." (Nisa; 56) Hasan-ı Basri şöyle demiştir: "Onların derileri günde yetmiş bin kere yanar ve yenilenir."
Hz. Peygamber (S.A.V) şöyle buyurmuştur: "Cehennem ehlinin alt çeneleri göğüsleri üzerine iner, üst çeneleri de alınlarına kadar çıkar. Bundan sonra sırıtan bir kelle halinde kalırlar." (Tirmizi)

Allah işkence edenlerin en hayırlısıdır.
http://kloroben.blogspot.com/

http://blog.radikal.com.tr/Bloglar/malumat-i-siddik
Alt 26-05-2010, 13:50
KızıL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KızıL KızıL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

yucemanitu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bence ortalama Avrupalılar Türklere nasıl bakıyorsa ortalama Türk de Araplara öyle bakıyor. Yüzeysel bir inançsızlık olsa Araplardan önce gözünü kendi memleketine çevirip Sivas'taki Maraş'taki canileri de görür. Ama Türkiye'deki kepazeliklere değinmeden Araplar hakkında yorum yapmak olsa olsa "renk, dil, kültür farkının getirdiği köklü bir ayrımcılık ve küçümseme"dir.
doğru söz

ÖRGÜTLENİN!!!

Önerilen Siteler

Etiket
arap, bedevi, çöl, ülke