Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Politika > Aktüel Haberler

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 08-01-2019, 15:58
ForumKirpisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ForumKirpisi ForumKirpisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Mariam Kavakçı Başdanışman Oldu

ABD vatandaşı geleneksel İslamcı Merve Kavakçının kızı ABD vatandaşı Mariam Kavakçı başdanışman olmuş. Kendisine başarılar dileriz, çok faydalanacağımız bir kişi. Merve Kavakçı sayesinde zaten ülkemiz uzay çağını yakalamıştı şimdi bence kimse bizi tutamaz, kemerlerinizi bağlayın. Astronotlarımıza Abdutronot deyip kafalarına da kask yerine türbanla uzaya gönderebiliriz.

Nasıl olsa Bade' lenen daha evvel de bade' lenmiş Hatta bazıları '' Nur Çeşmesinden '' içerek ?? nurlanmışlardırlar
Alt 08-01-2019, 21:07
Barlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Barlas Barlas isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Mariam mı, Marisik mi, ne biçim isim o be? Kendileri zaten tuhaf yaratıklar, isimleri de tuhaf.

Alt 08-01-2019, 21:37
Üye

Barlas´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Mariam mı, Marisik mi, ne biçim isim o be? Kendileri zaten tuhaf yaratıklar, isimleri de tuhaf.

Kendi mi kocasını boşamış bu karının yoksa kocası mı boşamış? 3 kere evlenmiş, bu galiba ilk evliliği olan Arap asıllı eşinden. Çünkü en son evlendiği 2017'de son bulmuş. Haram değil mi! Bir kadın nasıl erkeğini boşar?

Nasıl olsa Bade' lenen daha evvel de bade' lenmiş Hatta bazıları '' Nur Çeşmesinden '' içerek ?? nurlanmışlardırlar
Alt 08-01-2019, 23:11
Ahlaksız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ahlaksız Ahlaksız isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Bu ülkeden ve insanlarından yaklaşık 10 sene önce umudumu kestim..Ergenekon/balyoz saçmalıkları zamanında..Sonrasında İlker Başbuğ'un terörist diye damgalandığı 2012 yılı,bu ülkenin resmen/alenen bittiğinin ilanıydı..Artık o andan sonra geriye dönüş yoktu..Zaten bu sürecin sonucunda gezi olayları,17-25 aralık,başörtüsü serbestliği,15 temmuz yaşandı..Zaten 15 temmuz tam bir felaketti..Sonrasında ekonomik/toplumsal kriz,bugüne kadar devam etti..Bugün çok ciddi bir ekonomik kriz yaşanıyor ülkede..

Bu başörtüsü takmaktan başka bir vasfı olmayan Merve Kavakçı'nın babası,geçen sene ''Fethullah Gülen ülkeye dönsün,tevbe etsin'' demiş..Bak şuna..Dikkat et konuya..!
Bu lafları eden kişinin torunu,Reisin danışmanı olmuş..
Bu ne demek?Bilmem,sen anla işte..!
https://odatv.com/gulen-ozur-dilesin...-19041822.html
Alt 08-01-2019, 23:22
Üye

Bunlar bu ülke için ne yapabilir ne düşünebilir benim hiç aklıma bişey gelmiyor.
Onu soruyorum ben. Park falan mı yaptırırlar naptırırlar? Söyleyin cidden. Bu ülkeye
ne gibi bi katkıları olabilir. Bir Merve Kavakçı bu ülkeye ne katar? Hele hele onun kızı ne katar bu ülkeye?
En azından Aleyna Tilkiyi koysan şarkı falan söyler. Bu ne yapacak? Merve Kavakçı veya kızının sözünü, fikrini eğer varsa
kim dinler?

Alt 09-01-2019, 11:30
kartopu kartopu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Merve Kavakçı'nın bugün (5 Ağustos 2016) yayımlanan “Nazlı Ilıcak ve…” başlıklı yazısı

17 Nisan 1999 seçimlerinde Fazilet Partisi'nden milletvekili seçilerek başörtüsüyle TBMM'ye giren ve dönemin Başbakanı Bülent Ecevit'in “Bu hanıma haddini bildiriniz” sözleriyle tepki gösterdiği Merve Kavakçı, TBMM'de yanında duran, tepkilere birlikte karşı koyduğu Nazlı Ilıcak'ın FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanmasına ilişkin Yeni Akit gazetesinde bir yazı kaleme aldı. Kavakçı, “Açıkçası kendimi sorumlu hissediyorum. Keşke diyorum, keşke bu dostluğu dondurmayıp Nazlı Ilıcak'a FETÖ'nün ne olduğunu izaha çalışsaydım. Keşke görüşmeyerek görüşmeyi seçmeseydim. Belki onu ikna edebilirdim. Belki görmediklerini görmesine vesile olabilirdim” ifadelerini kullandı.
-----------------------------
Vay be Merve Kavakçı nerde Nazlı Ilıcak nerelerde.

Nazlı Ilıcak, Merve Kavakçının parlamentodan atılmasını önlemeye çalışmıştı kendini ona siper etmişti

Bu liberaller kazık yemekten bir türlü kurtulamayacak ister solcusu ister sağcısı olsun. Nazlı Ilıcak Demirel in manevi kızı TV de sosyalistlere kök söktüren devleti kendi malı gibi gören sağ liberal politikanın bülbülü şimdi ne hallerde.
Merve Kavakçı bir nasihatta bulunmuş Belki görmediklerini görebilmesinde vesile olacakmış.

Hayat bu ders almasını bilene iyi ders verir bilmeyene se hadi oradan akılsız der.
Alt 09-01-2019, 12:24
ilahimasal ilahimasal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Kırmızı koltuk uzun topuk kadınsı bir durum anlaşılabilirde !

Bunun anlamı ne ?

Alt 09-01-2019, 12:36
kartopu kartopu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Bunun anlamı bir ayağımız Türkiye de ise bir ayağımızda ABD de demek. Yerli ve Enternasyonel.
Alt 09-01-2019, 14:49
Üye

nazlı ılıcak tayyip beyi seviyorum diyodu bi programda eleştirmeyin artık dediydi.
bu dinciler kanser gibi bunlar türban giyemiyoruz serbest bırakın derse onu bırakmak demokrasi
gereği değildir bunu diyoruz. bu kararları veren AIHM Kur'an , hadis okumuş mu? tamam şöyle yapalım,
birisi meclise kafasında külotla girsin, alınmasın dava etsin. haklı mı şimdi? AIHM davaya bakmaz bile.

Alt 09-01-2019, 15:51
manas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
manas manas isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

benim anlayamadığım baş danışman (adı üstünde BAŞ) 1 tane olur öyle olmalıdır ama neredeyse her ay bir baş danışman ataması yapılıyor, bunun adı "çok başlılık" olur. hem koskoca cumhur başkanı bu yeni yetmelerden ülke idaresi için ne öğrenebilir, bunların fikirleri ülkeye ne katabilir? bu tipler ömrünü bir binada geçirecek değillerdir ayda yılda bir uğrarlar. sanırım eş dost çocukları iyi para alıp çok yorulmayacağı bir iş sahibi olsun diye şişirilmiş kadro oluşturulmuş. ülkenin en tepe ve en kritik noktasına alınacak görevliler bu kadar basit olmamalıydı.

***Tanrı mineral de uyudu, bitki de düş kurdu, hayvanda uyandı, insan da kendini buldu ***

Önerilen Siteler