Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Prev önceki Mesaj   sonraki Mesaj Next
Alt 06-12-2018, 20:47
ForumKirpisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ForumKirpisi ForumKirpisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

aliyarasfal´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Nikola gereksiz cümleler kurmuşsun;

Rolling Stone;

Ümmet ne demektir diye sordum ve cevap istiyorum hala. Ümmetlerin kitabı tanımı hiç uyuyor mu iddia ettiğinize? Ne demek ümmetlerin kitaplarından sorulması?İşte bu bizim kitabımız ne demek?

İşte bu bizim kitabımızki hakkı söyler. Hangi kitap o? Ümmetin kitabı ile kişilerin günah sevap hikayesi aynıdır demek tanrınızı cümle kurmaktan aciz olduğunu mu gösteriyor?

Ümmet ne demek yazın. Kaçmayın.

Ateistler ümmet midir? Kitapları, şeriatları var mıdır? Ya peygamberleri ?

Ümmet nedir kaçmayıp cevaplayın, korkmayın cesaret edin. Bu kadar kötü yazılmış cümleleri evirip çevirmenize alışkınız.

Ümmet nedir ilk soru bu, cevaplayınız. Eminim cevap vermeyecek , sağa sola çekeceksiniz.

Sizler ümmete inanç anlamı yüklerken düşünecektiniz bunları, geç kaldınız.

İmzanız size yakışmıyor, silin

İmzanızı söyleyen adamla müslümanlar arasında dağlar kadar fark var, siz Muhammedin sözünü koyunuz, tavsiyemde, içinizden kim arkadaşının değneğinialdıya geri versin, bu çok kötü bir şeydir. Anlam fışkırıyor Muhammedin her sözünden, eh onun tanrısıda bu kadar berbat cümle kurmayı beceriyor

Ümmet nediri cevaplamayı becerince (sanmıyorum) ne diye insanlar dememişte ümmetlerin kitabı diye saçma bir cümle kurmuş açıklayın :?

Tekrar yazacağım, körü oynasanızda. Ümmet ne demektir? Bu soruya cevap verene kadar sürecek , çünkü kilit bu kelime

Şimdilik saygımla gittim...
Ben Allah'ı görmek istirem hemde perde arkasından değil. Mümkün müdür?

Allah bir insanla ancak vahiy yoluyla, yahut perde arkasından konuşur. Yahut bir elçi gönderip, izniyle ona dilediğini vahyeder. Şüphesiz O yücedir, hüküm ve hikmet sahibidir.

Nasıl olsa Bade' lenen daha evvel de bade' lenmiş Hatta bazıları '' Nur Çeşmesinden '' içerek ?? nurlanmışlardırlar

Önerilen Siteler