Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 30-10-2009, 19:47
tahta zeytin tahta zeytin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Angry kınıyorum

Serdar Turgut Akşam gzetesindeki köşesinden aklının bilmem neresinde çalıştığını gösterir bir yazı yazdı. Rojin bu yazıdan ötürü haklıdır ki dava açtı.

Yazıyı okumak isteyenler için:
http://www.aksam.com.tr/2009/10/24/y..._pismanim.html

Serdar Turgut'u ve onun gibi düşünerek Türkiye'de kadın olmayı zorlaştıran tüm erkekleri şiddetle kınıyorum.
Alt 30-10-2009, 21:23
güneşinzaptıyakın güneşinzaptıyakın isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üyeliğini Sonlandırmış

Geçmişi ve yazdıkları çok iyi bilinen, ABD'den geldiği dönemlerde Sabah gazetesindeki ilk makalelerinden birisi sado-mazoşist seks ve egilimler üzerine olan, her daim kadını aşağılayan ve sonrasında ben öyle demedim yok şaka yaptım diye kıvıran birisidir. Medyadaki gerici yayınlar yetmezmiş gibi birde kadına saldırıyı bu tip zerzavatın yapması durumun vehametini gösterir. Esefle lanetliyorum olayı...
Alt 30-10-2009, 21:34
KızıL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KızıL KızıL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

iğrenç bir adam abd den geldiği sırada 2-3 yazısını okumuştum iğrençti kadına karşı siyasi hareketlere karşı tutumu berbat ozamandan beri okumuyordum yine aynı iğrenç yazısını yazmış...

ÖRGÜTLENİN!!!
Alt 30-10-2009, 21:55
3.yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
3.yol 3.yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Ben de kiniyorum,

Assagidaki link'te bu sahis cok guzel analiz edilmis, katilmamak elde degil...

“Kendi dışındaki hiçbir şeye karşı sorumluluğu bulunmayan, herhangi bir ‘değer’e tâbi olmayan, tutarlı olması gerekmeyen, tek referansı kendi keyif, niyet veya çıkarı olan, bunları da canı istediğinde değiştirebilen şahane birey...”

http://taraf.com.tr/makale/8208.htm

Saygilar,
3.yol
Alt 30-10-2009, 22:27
evrensel-insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
evrensel-insan evrensel-insan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

evrensel-insan - MSN üzeri Mesaj gönder

Saygideger 3.yol;

“Kendi dışındaki hiçbir şeye karşı sorumluluğu bulunmayan, herhangi bir ‘değer’e tâbi olmayan, tutarlı olması gerekmeyen, tek referansı kendi keyif, niyet veya çıkarı olan, bunları da canı istediğinde değiştirebilen şahane birey...”-3.yol-

Iste nihilizmin; insanin ve insanligin onundeki en buyuk dusunce ve davranis engeli; 20. ve 21. yuzyil'in tum insandisi, insanlikdisi herturlu dusunce ve davranisininin sorumlusu, Hitler'in, Mussolini'nin, Stalin'in v.s. yaraticisi ve amerikan idealizminin felsefesinin, soros ideolojisinin mimari, insanoglunu insanlastirmayan ve tum ayrimci/erksel/erkeksel/erk eksel/guc/iktidar/otorite isteminin ve de yaratilissal/ideolojik/inancsal/dogrusal zihniyetin temeli BIREYCI AKILCILIK.

Oyle bir ortak noktaki; hem teizmi ateizmle; hem fasizmi komunizmle, ve akla gelecek bilimum birlesmezleri irlestirebilen ortak bela, canavar, sorun v.s.

Iyi taniyalim ve birey olma bilincini, bu bilincle kazanalim.

Saygilarimla;
evrensel-insan

Evrensel-Insan - Yapılandırmacı Epistemoloji/Bilişsel Bilim/Qua Felsefesi/Serbest Düşünce/Devrimci Sorgulama/Zihinsel Devrim - Evrensel-Insan Zihniyeti
Alt 31-10-2009, 05:54
KızıL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KızıL KızıL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

“Serdar Turgut ırkçılık ve sapıklıktan yargılansın”

Diyarbakır’dan bir basın açıklaması yapan TKP’li kadınlar, Akşam gazetesi yazarı Turgut’un “ırkçılık ve sapıklıktan yargılanmasını” istediler.

Diyarbakır’dan TKP’li kadınlar bir basın açıklaması yaparak, Akşam gazetesi yazarı Serdar Turgut’un, sanatçı Rojin’e ilişkin yazdıkları üzerinden, “ırkçılık ve sapıklıktan yargılanması” gerektiğini ifade ettiler.
Diyarbakır’dan TKP’li kadınlar yaptıkları açıklamada, “ülkemizin bugünlerde sonunun nereye varacağı öngörülemeyen, kimilerinin umutla baktığı, kimilerinin ellerini ovuşturduğu bir ‘Açılım’ı” tartıştığını ifade ederken, yapılan açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi:
“Bu sürecin iki tarafı vardır. Bir tarafında yıllardır bu savaşın acısını ve yükünü çeken emekçi halkımız durmaktadır. Bölgemizde yaşayan Kürt emekçileri için bu süreç silahların susması, kendi anadillerinde eğitim yapabilme ve belki yoksul şehirlerine kurulacak bir fabrika anlamına gelmektedir. Halkımız bunların olabileceğini umut etmektedir.
Diğer tarafta ise emekçi halkımıza işsizlik, açlık ve din avuntusu dışında bir vaadi olmayan, ABD hizmetkarı AKP iktidarı ve onun tetikçi, ırkçı kalemşörleri durmaktadır. Bunların amacı çözüm değil, teslim almak, aşağılamaktır.
Kalemini kullanarak ırkçılığın, kadın düşmanlığının mide bulandırıcı son örneğini 24 Ekim’de Akşam gazetesinde yayınlanan ‘Keşke PKK teröristi olsaydım’ başlıklı yazısıyla Serdar Turgut verdi. Köşesine yayıla yayıla, ağzından salyalar akarak yazdığı belli olan yazısıyla tarafını belli etmekte hiç sakınca görmeyen bu zat, yayvan ve yılışık gülüşüyle açılım adına efendilerinin kendisine verdiği görevi yerine getirdi. Kürt sanatçı Rojin’i dağa kaldırmaktan seks kölesi yapmaktan bahsetti.
Turgut’un son durağı New York
Paranın safında yazmak, Kürt olsun Türk olsun halk düşmanlığını, kadını bir seks nesnesi olarak görmeyi ve ahlaksızlığı kişiliğinizin bir parçası haline getirir. Ahlaksızlıkta sınır tanımayan yazısını ise tam da kendisinden beklendiği gibi şu cümlelerle bitiriyor ‘sonra dağı terk edip aşağıya indiğimde devlet bana 'Hangi ülkede yaşamak istersin?' diye soracak. ABD'nin New York kentine giderdim tabii ki’.
Amerikancılıkları dokularına işlemiş, bu ülkenin yoksul emekçi halkıyla uzaktan yakından bir bağı olmayanların, biz emekçi Türk ve Kürt kadınlar, erkekler adına Kürt sorununda ya da başka bir konuda konuşmasına izin vermeyeceğiz.
Çözüm adına halklarımızın aşağılanmasına, insani olan ne varsa ayaklar altına alınmasına ve bütün bunların meşrulaştırılmasına karşı mücadele etmeye devam edeceğiz, gülüp geçmeyeceğiz.”
(soL-Diyarbakır)

ÖRGÜTLENİN!!!
Alt 31-10-2009, 10:55
Squall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Squall Squall isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Serdar Turgut:

Espiritüel kimliği yeterince anlaşılamamış;kadın dostu, topuklu kırmızı bayan ayakkabısı fetişistine sahip güzel insan..
Alt 31-10-2009, 11:49
AnuTreS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AnuTreS AnuTreS isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

güzel yazmış vesselam.açın davanızı bakalım.

''Benim ülkem dünyadır ve dinim iyi olanı yapmaktır.'' ''Düşünüyorum öyleyse VARIM.''
Alt 31-10-2009, 14:16
güneşinzaptıyakın güneşinzaptıyakın isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üyeliğini Sonlandırmış

Üstüne birde keşke Hülya Avşar'ı kaçırsaydım Rojin yerine diyebilecek kadar aymaz bir kadın düşmanı ırkçı...
Alt 31-10-2009, 17:01
tahta zeytin tahta zeytin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

AnuTreS´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
güzel yazmış vesselam.açın davanızı bakalım.

anlamadım, nasıl

Önerilen Siteler