Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Prev önceki Mesaj   sonraki Mesaj Next
Alt 05-03-2024, 19:21
"ictenlik" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
"ictenlik" "ictenlik" isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Standart Kasyopya Celseleri Üzerine

Alvin´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben ufakken tv'den Haktan Akdogan'i izlerdim. Ufolari felan anlatirdi. Video analizi yapardi, eski uygarliklarda ufolarin izini arardi. Eglenceliydi. Yaslandikca kafayi yedi. Yok surungenle ile cia yer yuzunun derinliklerinde birlikte calisiyorlarmis, insanlarin ruhlarini calip, yerin merkezinde kavanozlara koyup dunyayi yonetiyorlarmis. Su anda matrix filminin icindeyiz. Insalar maske takiyor, aslinda maskeyi cikartsa dinozor, kertenkele gibi kafalar gorunurmus. Galaktik dostlarindan surekli cok net mesajlar aliyormus.

Hasta adam hasta. Birakin bu sacmaliklari.
Yaşlandıkça kafayı yemedi. Bu anlattıklarına dair bir veri tabanı var. Kanallama (channeling) vb deniyor. David Icke vb. lerini izliyor (takip ediyor) olmalı. Kaldı ki forumları ben bildim bileli bunlar la doluydu. Kanallama materyalleri.

Galaktik dostlarını çok beklerler. Yok öyle bi dost.

Başka (daha nitelikli ve ciddi) kanallama (spritualizm/ruhçuluk) çalışmalarına göre onların galaktik dostları sandıkları onları kandıran sürüngenlerin ta kendi ve galaktik dost yok, galaktik düşmanlar var.

İçtenlik yazıları ve yazarlığı açık/özgür kaynak kodlu yazılım mantığının ve duygusunun tam aynını paylaşarak, mülkiyetsiz, anonim, yazarca sahiplenilmeyen, isteyenin istediği gibi izinsiz alıp dağıtıp çoğaltabileceği ve isterse kendi geliştirebileceği, katabileceği imzasız yazımlar olma felsefesi taşır. Özel olarak kaynak kişi alıntı kaynağı belirti tutulmamışsa yayımsız basımsızdır. İnternette yazılmıştır. Dileyen kullanır.

Önerilen Siteler