Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 11-01-2005, 00:27
Üye Değil

Standart EH

EH bukadar guncellleme yeter galiba,

aaa bak onu unuttum bide onu guncelleyeyim.

SIZINTI
Alt 11-01-2005, 00:30
Üye Değil

SIZINTI SANA HAK VERIYORUM,
KÜFÜR EDEN KENDILERI
SENI SUCLUYORLAR
BENIM ATEIST ARKADASLARIM VAR
ONLAR BILE SU SITEDEKI ATEISTLERIN SACMALIKLARINI ANLAMIYOR
Alt 11-01-2005, 00:35
Üye Değil

fakat bu ateistler birebirde burdaki gibi olmuyorlar, o zaman efendi efendi konusuyorlar, ne zamanki klavyenin basina geciyorlar, iste o zaman basliyorlar aslangibui kukremeye

benimde ateist tanidiklarim(arkadas degil, zira ateistten dost edinmekten Allaha siginirim, bana ilim telkin edecekler mustesna, onuda allah bilir zaten) da seninkiler gibi, ama dedimya buraya girince degisiyorlar

simdi, burdakilerden biriyle disarda tanissan konussan, oyle hos gorunurlerki, cok efendi gibi konusurlar, allaha peygambere kitaba kufretmezler, melek gibi olurlar, ama bunlarin orjinal halleri budur iste.

SIZINTI
Alt 11-01-2005, 01:29
Üye Değil

????

????

?????
Alt 11-01-2005, 11:52
hberent hberent isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Bazen kadin haklari savunucusu bazen karisini döven,
Bazen humanist gözüküp, baslattigim yardim kampanyasinda, cikar arayan,
Bazen ilim ilim deyip fala baktiran,
cok sik yalan söyleyen,,,
anasini da döven
babasina söven,,,
bir abim bir kardeşim..sizin cenaptan..namaz,oruç,farz,sünnet..anlayacağınız sizden..
ikiside evli..ikiside karılarını döver.dayak yiyen kadınlardan biri avukat.biri bankadan emekli müdür..yanı kariyer sahibi insanlar..ama kocalarından dayak yiyiyor.
annem o yaşta onlara bir kelime söyleyemez..sayğısızlık diz boyu..eşime asla el kaldırmadım.anneme ise ses tonuma dahi dikkat ederim yüksek tonda konuşmam hatta konuşamam..
sizce biz öz kardeşler arasında bu uçurumu kim yarattı..kardeşlerimin inancından kaynaklanan davranış sebebi değilde nedir..o inançki kadınları aşşağılayan onları aklen ve dinen eksik sayan zihniyetin beslediği yetiştirdigi insanoğlu zalim olmayacakta kim olacak.bu fikirle zihnini karanlığa gömen bu insanlara kadın erkek eşitliğinden nasıl bahsedersin.annesine sırf kadın olduğu için saygı duymayan eşinemi saygı duyacak.
[
quote]kiz kardesini neredeyse pazarlayan,...
nokta, nokta -.......
[/quote]
bu pazarlama konusuna gelince..
kadını bir mal gibi görme zihniyeti sizde cok daha belirgin..öyle olmazsaydı çok karılılık çok eşlilik zenginlik alameti sayılmazdı..bu sebeple siz daha etkin bir konumda olduğunuzdan bu pazarlama işini size bıraktık.eğer satamazsanız üzülmeyin islam peygamberinin yaptığını yapın
Ahzab Suresi 52. Ayet Bundan böyle artık, başka kadınlar sana helal olmaz. Bunları başka eşlerle değiştirmek de olmaz; isterse güzellikleri çok hoşuna gitsin. Ancak sahibi bulunduğun cariye başka. Allah, herşeye gözcü bulunmaktadır
. ..değişin..takas edin..nasılsa ..karılar tarlanız istediginiz gibi sürer istediginiz gibi kullanırsınız..
Aslin da haklisin
Ben arkadas dadiklerimde ile sahtekarlik seziyorum aslinda.
aslında bile bile lades oluyorsan ve bu rahatsızlığını arkadaşım dediğin kişiden gizliyorsan asıl sahtekarlığı ikiyüzlülüğü yapan sen oluyorsun..sizin düşüncelerinize ters degil mi "allah herşeyi bilendir"
yoksa bilmiyormu..
onun cehenneminden ..ateşinden..irinli suyundan korkmuyormusun..
Alt 11-01-2005, 14:56
Üye Değil

Sayin arkadasim
Sitede benim yazmadigim hatta yazip da degistirilmis yazilarim var diyorum niye ciddiye almiyorsunu....
Selamlar

Önerilen Siteler