Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Politika

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 30-09-2010, 06:28
3.yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
3.yol 3.yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Standart Hizbulkontra tabii ki var !!!!!

Yakin bir sureye kadar Jitem'in varligi yalanlandi ..... Hizbullah adli orgutun aslinda derin devlet adina calisan bir orgut oldugu yalanlandi .....

Erdal Inonu'nun bir lafi vardir:

"Gerceklerin ortaya cikmak gibi kotu bir huyu vardir" .... Iste gerceklerin bu kotu huyunu ibretle izliyoruz .....

Akla su soru takiliyor assagidakileri okuyunca:

Acaba bahsetildigi gibi Devrimci Karargah orgutu de "Hizbullah" gibi derin devlet tarafindan kurulmus ya da yonlendirilen bir orgut mu ? ......

JİTEM’i kurduğunu itiraf eden emekli Albay Arif Doğan Taraf’a konuştu: Rahmetli Hüseyin Velioğlu’nu tanırdım. Hizbulkontra var olan bir şeydir.....

Şüpheli bir uçak kazasında hayatını kaybeden eski Jandarma Genel Komutanı Eşref Bitlis’in ölümüyle ilgili çarpıcı iddialarda bulunan ve “JİTEM var, ben kurdum. Yok diyene hodri meydan” sözleriyle yanıt veren emekli Albay Arif Doğan’dan gündemi sarsacak yeni açıklamalar geldi. İstanbul Beykoz’da meydana gelen çatışmada öldürülen Hizbullah lideri Hüseyin Velioğlu’nu yakından tanıdığını söyleyen Albay Doğan, devlet tarafından PKK’ya karşı kullanılan Hizbul-kontra için “Evet, böyle bir örgüt vardı” dedi.

Kaynak:
http://www.taraf.com.tr/haber/hizbul...bii-ki-var.htm

Saygilar,
3.yol

Önerilen Siteler