Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 18-08-2017, 19:27
Amon yarebbi Amon yarebbi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Müslümanların tamamın da olmasa da , bir kesiminde , cinsel sapkınlık ve buna dayanarak , yapılan sapkınlığa dayanak kurandır. Bu durum yaptıkları sapkınlığa kuran rehberimiz diyen çevrelerdir.

Tanrıcı kafalarda ki İLK SEBEP takıntısı bu duruma örnek olabilir.

Yaptıkları sapkınlıklara İLK SEBEP KURAN demek yanlışta olmuyor. Bu adamlar bu sapkınlıkları için kurandan başka birşeyide ortaya koyamazlar zaten .

İlk sebep kuran. Varsa bu adamların bu haline başka bir sebep buyurun yazın.

Gelişmiş medeniyet ve buna bağlı hukuk sistemleri , sapkınlığa bulaşmamış bir kesim islam taraftarının yurdumuzda ki sakin hallerinin sebebi olarak görünüyor.

Mazallah medeni hukuk sistemleri olmasaydı bu islami kesimde , tuttuğunu becerme yoluna giderdi ki , ilk sebep KURAN diyerek ortada gezerlerdi.
Alt 19-08-2017, 07:12
spartacus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
spartacus spartacus isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Onur Üyeliği 

Sevgili Baskoylu

1.) Ateistim, bana verdiğin cevap da dine dair, anti propaganda yapıp, bana ajitasyon yapıyor, sloganı bana atıyorsun.
2.) Komünistim, bana cevap diye yine bana slogan atıyorsun..

neyse, şu ifadende bazı yerleri değiştirerek yazacağım!
Baskoylu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Duyarli toplumlarin ve breylerin Insanlik dusmanlarina verecekleri cevap ..... Keskin ve katmerli olmalidirki, bu Dinin sahip oldugu gercek kimligini aciklamalidir.
İnanırların ve breylerin inançlarına küfür ve inkar edenlere verecekleri cevap ..... Keskin ve katmerli olmalidirki, bu imansızların sahip oldugu gercek kimligini aciklamalidir.
buradaki psikoloji aynı psikoloji, bende aynı dili kullanayım isteği... bir dine inandırılan yani bir ideolojiye inanmış ve doğru kabul ettirilmiş her insan, aynı şeyi yapıyor! O'na göre de, sen her türlü keskin lafı hak ediyorsun, sonra gelip sitem ediyorsun, farkın kalmadığı halde. başkasının yanlışı üzerine kurulu olan benim doğrum tutumu da zaten dindir, komünist, aydın insan koşulları analiz eder ve tespiti bilgiye dayanır, herhangi bir aidiyet duygusundan, duygusallık-hissiyat kanalı(dinsel zemin, sapak) dolayı bir sonuca varmaz. Din herhangi bir tanrı inancı değildir, din yanlış biliniyor ve tanımlanıyor, din ideolojiktir, ben doğruyum, ben egemen olmalıyım tarzıyla yani arka planda belirli bir grubun(sınıf, zümre!) çıkarları kadar psikolojik durum siyasetininde hakim olduğu, kaçınılmaz ötekileştirmeye dönüşen politik bir yapıdır, ama bu taban CEHALETTİR. çoğunluk dinlidir, ateistim derken bile, komünistim derken bile, kendisi dinleşmiştir, kıramamıştır. Bu aynılaşmaktır, bu ötekileştirdiğine dönüşmektir, bu cehalettir, öyleyse hoşgeldiniz "yeni türden müslüman" kardeşlerim demeliyim. Bu geçmiş çağlarda yapılanla, aynı işi yapıp, farklı sonuç alacağını sanmaktır, yanılgıdır.

Sen inançlılar şöyle, böyle, inandıkları şöyle, böyle dersin, O'da aynı şekilde seni, kitapsız, allahsız, ahlaksız, içinde korku yok her şey beklenir, bütün kötülüklerin sebebi bunlar, bunlar yüzünden Allah bizi de cezalandırıyor, sapkın türünde görüyor, bakınız iki çıkış tarzı da aynıdır! Ama ben doğruyum, o yanlış da, ben haklıyım, o haksız da bunun sonu-yararı yok, hiç bir bağlayıcı yanı yok, önemli olan yanlış bulduğunuzu yapmamaktır, ne dediğiniz, ne yaptığınızdır bağlayıcı olan.

ne kadar haklı olduğunu düşünüyorsanız düşünün, ama sevgili Başköylü, tutumun o ayetler diye alıp eleştirdiğine, temelli dine dönüşmesin, haklı olmak başka, tutum-davranış başkadır. Belki ben ifade edemiyorum.

Şimdi KUR'AN'ın örnek verdiğin üslubu sence doğru mudur, yanlış mı?

Yanlış diyeceksin!

Öyleyse -ki
niyetinizin ne olduğu önemli değil, aynı üslubu, türü, yolu kullanmamalı, aynı yanlışa düşmemeliyiz.

Sersemler akıllıların 7 yılda cevaplandıramayacağı soruları 1 günde sorarlar.
-------
Korku ve menfaat dalkavukluğa yol açar.
-------
İnsan korktuğuna ya da arzuladığına çok kolay inanır. La Fontaine
-------
Öküz tahta çıkarsa padişah olmaz, saray ahır olur. Çerkes Atasözü
-------
Akıllı bizi arayıp sormaz, aptal bacadan akar.
------
Su dağları kemirir, vadileri doldurur.
------
Aslanlar kendi tarihçilerine kavuşuncaya kadar kitaplar avcıyı övecektir.
------
Hürriyet, başkalarına vermedikçe alamayacağımız tek şeydir. William Allen White
------
Belki söylendi herşey,/ belki de gece bekleniyor/ yazılsın diye aynı cümle. Tüm nedenleri yeryüzünün/ bir çakıltaşına takılıp kaldı. Esteban
------
Sıradan insan kendini evrenin merkezi yapmanın yolunu arar; bilge kişinin evreni onun merkezindedir. Lao Tzu
Alt 19-08-2017, 17:22
Baskoylu Baskoylu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Sayin spartacus,

Yazilan yazilar kurulan cumleler ve size gore atilan sloganlar size yonelik degil, genel olarak yazilmis bir yorum ve yazidir.

Komunist olmak.
Ateist olmak.
Devrimci olmak.
Demokrat olmak.
Sosyal demokrat olmak.
Ilerici ve Aydin olmak, vs vs vs

Genelin ozunde Insan olabilmek ve insanliktan daha degerli bir seyin olmadigina inanilmasi ve yasama yansitilmasidir.
Kendimizi istedigimiz kulvarda ve ortamda gormemiz bizim orda oldugumuzu belirlemez, Belirliyen, Hareket, davranis ve yasamda verdigimiz mucadele bicimi ile sinirlidir.

Bana durmadan Ozel Mesaj gonderen son olarak da ZER nikli kisinin bana O COCUGU demesi ile ben O cocugu olamam, burada kotu soz sahibinindir de diyemem, Cunku Onu dunyaya getiren kutsal tanrinin kendisi olan O Ananin sucu yok. Kisisel olarak yapilan yani sahsima yapilan hakaretlere yonelik kotu soz sahibinindir diyebilirim.

Ornegin butun yazilarimda Muhammed O Cocugudur, Muhammed Serefsiz ve Alcaktir vs vs gibi cumleler kurmus degilim, fakat yapilanlarin neyi teskil ettigini yazarim, yanlis bilgi edinmis olsam bunun bir anlam tasimadigida kesindir.

Simdi bu kufurbaz sahsiyetin yaptigi igrenc saldiri onun sahip oldugu ve aldigi Dini egitimin en guzel aciklamasi degilmidir? evet en guzel aciklamasidir.
Cunku inandigi bu Dinin Teorik olarak verdigi Kitap Olan Suc Makinasi KURAN`in verdigi bilgi ve birikim sonucudur. Cunku Bu Kitabin Temeli Sapiklik, Uckur ile ilgilenen, Kufubaz, Hakaret ve kendisinin tersini dusunenlere vahsice saldiran bir KITAP`DIR.

Elbette Fikir ve Dusunce ozgurluklerine saygili olmak zorundayiz, Fakat Ne igrenc ve ahlaksizca kufur ve hakaret edenlerin nede Insanlik suc makinasi olan kitap ve kitapciklarin fikir ve dusunce ozgurluklerinden soz odemeyiz, Cunku Insanlik Dusmanligi yapmaktadirlar..
Dusunmiyen En Vahsi hayvan bile bunlardan daha kutsaldir, cunku onlarin Dusunme ve Yaratma ozellikleri yok, Bizi onlardan ayiran 2 ayri oge var..
1. Aklin Yolu.
2. Vicdan.
Insanlik dusmanlarinda ne Aklin Yolu Var, Nede Vicdan Var.... Bu ve bu gibilerini kazanmak adina verilen mucadelenin kendimizi kandirmaktan oteye gitmiyecegini, Gunumuzun en tehlikeli Uyusturucusundan daha tehlikeli olan bu inancin Korku ve hevesi bunlarin butun hucrelerini kaplamis en tehlikeli bulasici bir hastalik haline gelmistir.

Bunlarin inandigi ve klavuzu olan Suc makinasi olan Kuran denen kitap, Sozde Kuran`i kitap haline getiren Olmiyan Allah ve onun Uckur duskunu sozde Okuma Yazmasi Olmiyan Cocuk tecavuzcusu yagma, talan, gasp, soykirim, toplu katliamlarin mimari Muhammed`in biraktigi mirasin devamini surdurmelerinin suclusu bunlarken, bunlarin asil beslendikleri bu kisilik ve karekterin temeli iste bu olusumun kendisidir.

Bizler Nemrut`lari, Dehak`lari, Muhammed`leri Musolini`leri, Hitleri ve benzeri bir yigin halk ve insanlik dusmanlarini korkmadan yilmadan kesintisiz Sevgi Ve Insani degerler icinde mahkum etmeyi kendimize insanlik gorevi saymaliyiz.. Yok degilse onlardan cokta farkimiz olmaz...

İnanırların ve breylerin inançlarına küfür ve inkar edenlere verecekleri cevap ..... Keskin ve katmerli olmalidirki, bu imansızların sahip oldugu gercek kimligini aciklamalidir.

Şimdi KUR'AN'ın örnek verdiğin üslubu sence doğru mudur, yanlış mı?

Yanlış diyeceksin!

Demissiniz
Ikinci,ucuncu ve dorduncu bir Turkce yok, Google dan arastirdim Kuran da sizin yazdiginiz bir sekilde cumle kuruldugunu bulamadim, olsa bile dahi, birisi Suc makinasi Dinin propagandasini yapiyor kendi disinda herkesi ocu gosterip katledilmesini acikliyor, Digeri ise Bu Dinin Nasil Bir Suc Makinasi Oldugunu ve Sahip Oldugu Kimligin Aciga Cikmasi Icin Kesintisiz Mucadele Verilmesinin Propagandasini yapiyor.
Suc makinasi ve insanlik suc makinasi boylesi bir cumle kurdugunu bilmiyordum, bilmis olsaydim yine kurdugum cumleyi kurardim, Cunku bizlerde boylesi bir saplati yok.. Insanlik icin olan ve olabilecek butun guzellikleri aliriz..

Tipki Engelsin, Hegel e verdigi cevap gibi.

Saygi ve Insani Sevgilerimle.

MILLIYETCILIK COCUKLUK HASTALIGIDIR. INSANLIGIN DA KIZAMIGIDIR. EINSTEIN.
ADOLF HITLER VE MUSSOLINI GIBI IRKCILARIN USTASI, ATATURK`TUR
Alt 19-08-2017, 18:04
Nero Nero isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üyeliğini Sonlandırmış

Senden çok basit bir iki şey istendi. Belge göster dendi; gösteremiyorsan iddia etme dendi; geçmiş olayları böyle analitik olmayan şekilde hakaret ve aşağılama amaçlı kullanma dendi; kendi halkının, atalarının değerlerine saygısızlık etme dendi.

Ben anlatamadım, spartacus anlatamadı. Hâlâ aradan sıyrılıp bildiğini okumaya devam etmek istiyorsun.

Üstelik dediğin doğruysa kaç yaşındasın! Geçmişte işkence gördüğünü ileri sürüyorsun. Sosyalist olduğunu söylüyorsun.

Bense tek kelimeyle yazık! diyorum. Kaç yıl öncede kireclenip kalmış gibisin. Seninle herhangi bir ideolojik, politik, felsefî, sosyal konuyu tartışmanın imkanı kalmamış. Direnç mekanizması oluşmuş zihninde. İşkenceye karşı direnç, özünden sapıp, hayatın gerçeklerini de kapsayacak şekilde genişlemiş.

İkinci Dünya Savaşı'nın bittiğine inanmayıp, balta girmemiş ormanda saklanmaya devam eden Japon askeri gibisin!
Alt 23-08-2017, 19:06
Üye

Uckur uzerine kurulmus Cinsi Sapik Islam`a gore.

Bazi kriterlerin karsilandigi taktirde,
Esek ve Deve ile iliskiye girmenin gunah olmadigi gercegidir.
Bu kriterler;

1 - Karsi cinsten utanma durumuyla; normal disiyle iliskiye girememe.
2 - Ne yaparsaniz yapın iliskiye girebilecek kadin (Kiz) bulamayip, abazan kalip sapitma durumu.
3 - insana zorla tecavuz seviyesine gelindigi zaman.

Bu kriterleri sagladiginiz ve yakinlastiginiz taktirde, Esek ve Deve keltebilirsiniz.

Ne Islam`mis!!!!!!!

Alt 23-08-2017, 19:32
Üyeliğini Sonlandırmış

Bu kriterler;

2 - Ne yaparsaniz yapın iliskiye girebilecek kadin (Kiz) bulamayip, abazan kalip sapitma durumu.

Bu kriterleri sagladiginiz ve yakinlastiginiz taktirde, Esek ve Deve keltebilirsiniz.

Ne Islam`mis!!!!!!!
Ne taskoyluymussun!!!!!!..

Benim askerde tanıdığım islâmî kesimden gençler oldu. İçlerinde henüz bir kadınla beraber olmamış, geneleve de gitmemiş olanlar vardı. Bunlar mastürbasyon yapmaya bile günah gözüyle bakıyorlardı. Arkadaşlar tarafından alay konusu olmalarına rağmen, bu tutumda ısrar ediyorlardı.

Bir gün onlardan biri gece hamamcı olmuş, gündüz anlamış. Üstelik gece onu görenler de olmuş. Çocuk fena bozuldu ve üzüldü. Kendini eleştirdi. Yeterince telkinde bulunsaymış öyle olmazmış diye söylendi.

Sense baskoylu, kalkmış ne iğrenç iftiralar atıyorsun. Sana anlattığımız halde hâlâ utanmıyorsun. O asker arkadaşımın o tavrı nerede, senin bu iğrenç iftiraların nerede. Utan demiyorum artık...
Alt 25-08-2017, 15:08
Üyeliğini Sonlandırmış

Bu kriterler;

Ne Islam`mis!!!!!!!
Nero´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ne taskoyluymussun!!!!!!..

Benim askerde tanıdığım islâmî kesimden gençler oldu. İçlerinde henüz bir kadınla beraber olmamış, geneleve de gitmemiş olanlar vardı. Bunlar mastürbasyon yapmaya bile günah gözüyle bakıyorlardı. Arkadaşlar tarafından alay konusu olmalarına rağmen, bu tutumda ısrar ediyorlardı.

Bir gün onlardan biri gece hamamcı olmuş, gündüz anlamış. Üstelik gece onu görenler de olmuş. Çocuk fena bozuldu ve üzüldü. Kendini eleştirdi. Yeterince telkinde bulunsaymış öyle olmazmış diye söylendi.

Sense baskoylu, kalkmış ne iğrenç iftiralar atıyorsun. Sana anlattığımız halde hâlâ utanmıyorsun. O asker arkadaşımın o tavrı nerede, senin bu iğrenç iftiraların nerede. Utan demiyorum artık...
Biraz daha okunsun bu iki alıntı. Karşılaştırılsın. Aradaki fark görülsün. Görülüyorsa da söylensin.
Alt 25-08-2017, 15:19
Üye

https://turandursun.com/forumlar/showthread.php?t=14386

İslamiyet tecavüzü meşru kabul eder.

Alt 23-08-2017, 19:41
Üye

– "Ey iman edenler! Namaz kılmaya kalktığınız zaman, yüzlerinizi ve dirseklere kadar ellerinizi yıkayın. Başlarınızı mesh edin, iki topuğa kadar da ayaklarınızı yıkayın. Eğer cünüp iseniz temizlenin. Hasta iseniz, yahut yolculukta iseniz, yahut biriniz abdest bozmaktan gelmişse yahut kadınlara dokunmuşsanız, su da bulamamışsanız, temiz bir toprağa teyemmüm edin. Bunun için de yüzlerinizi ve ellerinizi o toprakla mesh edin. Allah size bir güçlük çıkarmak istemiyor, fakat sizi temizlemek ve şükredesiniz diye de üzerinizdeki nimetini tamamlamak istiyor." (Maide-6) Gusülde kıl diplerine kadar yıkamanın farz kılınışı hadisi şerifle beyan edilmiştir:
Rasulullah (s.a.v.) buyurdular ki:
-" Her bir kılın dibinde cünüplük vardır. Saçları yıkayın, deriyi paklayın."
Kaynak: (Ebu Davud, Taharet 98, (248); Tirmizi, Taharet 78, (106

GUSLÜ GEREKTİREN DURUMLAR :
1- Hayz veya lohusalık hali bitince yahut cünüp olunca gusletmek farzdır. Hayz bitince, cünüp de olursa, ikisi için bir gusül yetişir. Kadın cünüp iken hayz görürse, isterse hemen gusleder, isterse hayz bitene kadar bekler, sonra ikisi için bir defa gusleder. 2- Zekerin [penisin] ucu, sünnet derisi altındaki yuvarlak kısım, ferce [hazneye] girince, meni gelmese de, erkek de, kadın da cünüp olur. Yuvarlak kısım girmezse, cünüp olmaz.
3- Erkekte koyu beyaz ve kadında akıcı sarı meni, yerinden şehvetle kopup çıkarsa cünüp olunur.
4- İhtilamla yani rüyada şehvetlenip uyandığı zaman, meni akmış olduğunu gören erkek ve kadın cünüp olur. Rüyada ilişkide bulunduğunu görür, fakat uyanınca meni akmamışsa, meni yoksa gusletmez. Bazı âlimler kadının menisi içeri akar, ihtiyaten yıkanması iyi olur demişlerdir.
5- Şehvetle yerinden ayrılan meni, idrar yolunda kalıp, daha sonra buradan, şehvetsiz de çıksa, gusletmek gerekir. İdrar yaptıktan veya bir müddet uyuduktan sonra çıkarsa gusül gerekmez.
6- İstimna [mastürbasyon] guslü gerektirir.
7– Cünüp olup, idrar yapmadan guslettikten sonra meninin geri kalan kısmı, şehvetsiz aksa, tekrar gusletmek gerekir. Bunun için, gusülden önce idrara çıkıp, idrar yolunda kalmış olan meni parçasını çıkardıktan sonra gusletmek lazımdır.
8- Zekerin ucu, dübüre girince, meni aksa da, akmasa da, her ikisine gusletmek farz olur. Hayz halinde de, temiz iken de kadına dübüründen yaklaşmak haramdır. Büyük günahtır. Livata veya cinsi sapıklık denilen oğlan kirletmek daha büyük günahtır. Hayvana tecavüz edene de gusül gerekir. Çok çirkin ve büyük günahtır.
9- İhtilam olduğunu hatırlamadan, meni görenin, gusletmesi lazımdır. Uyanıp, çamaşırında meni gören, ihtilam olduğunu hatırlamasa da gusleder. Mezi sansa ihtiyaten gusleder.
10- Kadın, kocasını düşünürken şehvetlense, sonra titreyerek, kasılarak sarımtırak bir akıntı yani meni gelse, gusül gerekir.

GUSLÜ GEREKTİRMEYEN DURUMLAR:
Halk arasında guslü gerektirdiği sanılan bazı hâller, guslü gerektirmez. Guslü gerektirmeyen haller:
1- Bir erkek, bir kadını yahut bir erkeği çıplak görse, gusül gerekmez. Bakarken şehvetlenip meni gelirse gusül gerekir, mezi gelirse, yine gusül gerekmez.
2- Bir kadın, kendi kocasını veya bir kadını çıplak görse gusül gerekmez.
3- Karı-koca oynaşırken, çıplak resme bakarken veya düşünürken mezi gelse, fakat meni gelmese gusül gerekmez.
4- İdrar yaptıktan sonra veya büyük abdestten sonra gelen yapışkan prostat sıvısı ve vedi guslü gerektirmez.
5– Ağır bir şey kaldırmak veya bir yerden düşmek gibi bir sebeple meni çıkınca, Şafii'de gusül lazım olur, diğer üç mezhepte lazım olmaz.
6- İhtilâm olduğunu hatırlayan, uyanınca çamaşırında meni görmezse gusletmesi gerekmez. İhtilam olan, uyanınca, yatakta, elbise veya bacağında yaşlık görürse, bunun mezi denilen beyaz akıcı sıvı olduğunu anlarsa veya uyanık iken mezi akarsa, gusül gerekmez.
7- Cünüp olup guslettikten sonra, kadından kocasının menisi çıksa gusül gerekmez.
8- Kadın veya erkek, etek [kasık] tıraşı olsa gusül gerekmez.
9 – Kadınların süründüğü kokuyu erkekler koklarsa, koku sürünene de, koklayana da gusül gerekmez. Abdesti bile bozmaz. Ancak bayanların kocalarından başka kimseler için koku sürünmesi caiz değildir.
10- Cünüpken giyilen kıyafeti, üstünde necaset yoksa, tekrar giymekte ve o elbiseyle namaz kılmakta mahzur yoktur.

Guslü gerektiren haller

1- Şehvet ile yerinden ayrılan menî, idrar yolunda kalıp, dışarı çıkmadığı müddetçe, gusletmek gerekmez. Sonra buradan, şehvetsiz de çıkınca, gusletmek gerekir.
2- İstimnâ [mastürbasyon] guslü gerektirir. Kadın veya erkek tarafından yapılan mastürbasyon, zevk için olursa harâm, sükûnet bulmak için olursa câiz, zinâ tehlikesi olursa, vacip olur. Yani, sırf zevk için olursa harâmdır. Sükûnet bulmak için olursa günâh olmaz. Zinâ etme tehlikesi olunca, zinâdan korunmak için mastürbasyon yapmak lâzım olur.
3- Cünüp olup, idrar yapmadan guslettikten sonra menînin geri kalan kısmı, şehvetsiz aksa, tekrar gusletmek gerekir. Bunun için, gusülden önce idrara çıkıp, idrar yolunda kalmış olan menî parçasını çıkardıktan sonra gusletmek lâzımdır. Şâfiî'de, idrara çıkılmış olsa da, meni gelirse, tekrar gusletmek gerekir. Guslettikten sonra kadından kocasının menisi çıksa gusül gerekmez.
4- Zekerin ucu, kadının veya erkeğin dübürüne girince, menî aksa da, akmasa da, her ikisine gusletmek farz olur. Hayz hâlinde de, temiz iken de kadına dübüründen yaklaşmak harâmdır. Büyük günâhtır. Livata veya cinsî sapıklık denilen oğlan kirletmek daha büyük günâhtır. Hayvana tecavüz edene de gusül gerekir. Çok çirkin ve büyük günâhtır.
5- İhtilâm olan, uyanınca, yatakta, elbise veya bacağında yaşlık görürse, bunun mezi denilen beyaz akıcı sıvı olduğunu anlarsa veya uyanık iken mezi akarsa, gusül gerekmez.
6- İhtilâm olduğunu hâtırlamadan, menî görenin, gusletmesi lâzımdır. Uyanıp, çamaşırında menî gören, ihtilâm olduğunu hâtırlamasa da gusleder. Mezi sansa ihtiyâten gusleder.
7- Parmak ferce sokulunca, lezzet duyulursa, gusletmek gerekir. Lezzet duyulmazsa, gusletmesi iyi olur. Kadın doktoruna muayene olan kadının durumu da böyledir. Yani parmak girince zevk almışsa gusül gerekir, zevk almamışsa gusül gerekmez. Rahim hastalıklarında hazneye bir aletle ilaç sokuluyor, genelde bu işten zevk alınmadığı için gusül gerekmez. Zevk alan çıkarsa gusül gerekir.

"Livata veya cinsî sapıklık denilen oğlan kirletmek daha büyük günâhtır. Hayvana tecavüz edene de gusül gerekir. Çok çirkin ve büyük günâhtır.."

Kucuk Kiz Cocuklari Kirletmeyi CINSI SAPIKLIK olarak gormuyor!!!! nedenmi? oyle olmus olsa Muhammed dahil butun islam`a inananlari Cinsi Sapik olarak kabul edecek`de ondan.
Muhammed sefere her gidisinde kura ile Eslerinden birini goturuyordu... galiba develere tecavuz etmek yerine kucuk yastaki kiz cocuklara tecavuz etmek daha cazip geliyordu kendisine.

Pekki kendisini hatunlarindan birini gotururken, Askerlerine niye bu imkani tanimiyordu??
Uckur duskunu oldugundanmi? yoksa Cinsi Sapikligindanmi?

Yukaridaki alintilari goz onunde bulundurursak...
Bu Din Cinsi Sapik Bir Degilmidir?

Alt 25-08-2017, 14:29
Üye

Kız kardeşine tecavüz eden imam hakkında gerekçeli karar!

Erzurum'da kız kardeşleri H.B.'ye (26) tecavüz ettikleri iddiasıyla yargılandıkları 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde 15'er yıl hapis cezasına mahkum edilen imam Ahmet B. (32) ve Muhammet B.'ye (29) iyi hal indirimi uygulanmadı.
Hazırlanan gerekçeli kararda, eylemlerin mağdurun en korunaklı olması gereken, sanıkların dahi onun dış dünyadan korunacağı ev ortamı içerisinde ve bunun verdiği kolaylıktan faydalanarak eylemi gerçekleştirmeleri nedeniyle alt sınırdan uzaklaşarak ceza verildiği belirtildi.
Bunlarla da ilgilenebilirsiniz
Merkez Yakutiye ilçesinde oturan H.B., 2013 yılı Kasım ayında polise başvurarak iki ağabeyinin kendisine tecavüz ettiğini öne sürdü. Annesi İ.B. ve babası A.B.'nin vefat ettiğini anlatan H.B., Kars'ın bir köyünde imam olan ağabeyi Ahmet B.'den hamile kaldığını ve Ankara'da kürtaj olduğunu iddia etti. Ağabeyi Muhammet B.'nin şiddetine uğradığı için bir dönem Kadın Sığınma Evi'nde kaldığını anlatan kız kardeş, buradayken N.U. adlı kadının aracılığı ile tanıştığı 2 kişinin de tecavüzüne uğradığını ileri sürdü. H.B.'nin ifadeleri doğrultusunda iki ağabeyi ile birlikte biri aracılık eden kadın olmak üzere toplam 5 kişi, tutuklanarak cezaevine kondu.
Savcılık ve sorgu hakimliğinde, iki ağabey kız kardeşleri ile ilişkiye girdiklerini kabul etti, ancak zor kullanmadıklarını, diğer iki erkek ise para karşılığı ilişki yaşadıklarını ileri sürdü. 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde açılan davanın ilk celsesinde, 2 ağabey dışındakiler tahliye edildi. H.B.'nin ağabeyleri Ahmet B. ve Muhammet B. ise 7 ay cezaevinde kaldıktan sonra her duruşmaya katılmak koşulu ile serbest bırakıldı. Bu arada imam Ahmet B., Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından başlatılan idari soruşturma kapsamında görevden alındı. Duruşmalarda ağabeyler, suçlamaları kabul etmeyerek, kız kardeşleri H.B.'nin iftira attığını iddia ettiler.

Caamilerde kucuk kiz cocuklara tecavuz ettikleri yetmiyormus gibi...
Kiz kardeslerine tecavuz edecek bir cirkeflige girebiliyorsa!!!!
Tek bir sey diyebiliriz....
INSANLIK SIZDEN UTANIYOR...

Önerilen Siteler