Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Turan Dursun > Turan Dursun

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 12-10-2007, 00:04
dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dilaver dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Onur Üyeliği Başarı Ödülü Başarı Ödülü 

Standart Re: Turan Dursun müftüden bozma bir ateisttir!

o zaman allahımıza hamdü senalar ederiz be mehmed. * Ama perşembenin gelişi çarşambadan bellidir. Umarım dedigin gibi olur, ama tecrübe tam tersini söylüyor.

* saygılarımla
Alt 12-10-2007, 00:12
Üye Değil

dilaver";p=&quot´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bu tebligatçiların özellikle bir msn hastalıgı var, Turdagi bu konuda ilk degil, son da olmayacak herhalde. Ne var bu msn de anlamıyorum ki. Bir tahminim abilerini de oraya getiriyorlar ve muhteşem sanatçı vs gibi demagojilerle herhalde sıkıştırmaya çalşıyorlar. Özellikle de yeni gelen ya da yaşça genç olan arkadaşlara yanaşmaya çalıştıklarını biliyorum.

* *Kendi düşüncesinden bu kadar korkmak olmaz. Bunlarda Allah korkusu yok TD ve TD sitesi korkusu var. Nasıl yapsak da oradaki katılımları bire bir yöntemle düşürebilsek diye ugraşıyorlar. Ne kadar zavallıca bir düşünüş. İşte hendek , işte deve. Buyrun er meydanına. Bu siteye aktif olarak katılan inançlı arkadaşlarımı gerçekten takdir ediyor ve saygı duyuyorum. Sayılarının çogalmasını umuyorum. Mehmet ha gayret * . Ama bu Turdagından fayda yok sana. *:cry:

* * Msn atagından sonraki standart hamle C/P olacaktır. Yahu biz bu filimden bıktık artık.

* * *saygılarımla
Trojan olabilir abi dikkat
Alt 14-01-2008, 15:25
Davudi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Davudi Davudi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

sevgili antimuhamed niye canını sıkıyosunki ,bu heriflerin yaptıkları seyi matematiksel olarak şöyle ifade ediyim kem+küm*ıııııııı+haaa+bi kactane küfür=gördünüzmü haklılığımız bi kere daha ortaya cıktı
işte ben buna bilgi birikimi diyorum
Alt 14-01-2008, 23:44
Anyon€ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Anyon€ Anyon€ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

sevgili antimuhammed

Bu tarz mevzuları kafaya takmamak lazım saldırının bence tek sebebi var ''ya bizimkileri de bu yazdıklarıyla değiştirirlerse'' ve korkunun verdiği en ahlaksız tepkime kötüle ki değeri kalmasın dinleyenler de ona(T.D.) itimat etmesin.
*benim de başıma geldi böle bir şey durduk yere adam T.D. mevzusu açtı ve her halde bu nokta da gocukdukları birşey var.

*dilaver abime de selam olsun.yok be abi bizim yaşımız genç olsa da gönlümüz ihtiyar.Dert etme genç arkadaşlarınıda öle kolay kolay kata kulliye getirimezler.

*Başlığa konuyla alakasız msj yazan bazı arkadaşlara da manidar bir cevap olsun.
Dedem yeni Hac'dan geldi.Yüzünde ki mutluluğu gördükçe bende mutlu oluyorum neden olmasın ki hayatta en çok yapmak istediği şeyi yaptı.Konuşmaları arasında bir şey dikkatimi çekti.trakya ağzı''yavvv orda o kadannn kaldım(33 gün) mekke,medine arası gezdiğ,durdug bir tene köpek görmedim.''

*tarihten bir şahsa ait bir söz,''Çoban köpekleri hariç bütün köpekleri öldürün.''
Birileri bunu ciddiye almış herhalde.Bazı hadisler doğru mudur nedir.
sevgiler..

Dinlerden Özgür Olduğunu Sanan;bağımlı dinler üyesi.
Alt 15-01-2008, 06:13
deniz1 deniz1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Aday Üye

bence ona bakarsanız cat stevens ta bir numaralı hristiyandı(yusuf islam).insanlar sonradan düşüncelerini değiştirebilrler.çok doğal bişeey...
Alt 15-01-2008, 21:07
muhammetordusu muhammetordusu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

salamun aleyküm verahmetullahi ve berekatühü müslimin
*anladınız sanırım allaha ve hz. muhammed(SAV) *İN Onun kulu ve elçisi olduğuna inanan evrim teorisini saçma , mantıksız, bulan *her akıllı *insanın en azından yıldızlara bakarak ta doğru yolu bulabileceği ni savunan soyunu kurda ,kuşa, böceğe ve maymuna ,aslana dayandırmayan *gelmişi de geçmişi de insan olan bir *"abdullahım".

* arakadaşlar *evrim teorisinin gerçekliğini bana kanıtlama konusunda bilgi birikiminizin yüksek olduğu kanaatindeyim çünkü sizin ifkirlerinize karşı cevap yazan rakiplerinize * "bilgisiz *birimikimsiz,abilerinden aldıklarını size anlatan,kitap okumayan,okusada sadece kur'an-ı kerim veya yandaşı kitapları okuyan ,cahil ,kara kuru gürültüler olarak,zora geldimi kaçan zibidiler "olarak gördüğünüzü *üzüntüyle ve sizin ana fikrinizi öğrenerek okumuş bulunmaktayım.

sorum var sizlere cevaplarsanız tatmin ederseniz sevinirim

1) evrim teorisinde ata olarak kabul edilen maymunların nasıl oluştuğunu * " *insan maymundan ; maymun *kendi kendine mi oluşuyor *yoksa *bitkiden mi evrim geçirerek oluşuyor ,yada başka bir taratıktan mi evrimleşiyor * yani bu evrim teorisinin *temeli *nedir başlangıç noktası

2) evrim teorisinde *insanlar evrimleşmiş maymunlar evrimleşmiş diğer hayvanlar *ne olmuş *bitkiler

3) *elimizde * fosil olarak ne vardır *ilk maymun fosili insaN *FOSİLİ * ara geçiş dönemi fosili *diğer hayvanların fosillerinde nasıl bir değişikler vardır.
Alt 15-01-2008, 21:11
muhammetordusu muhammetordusu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

bişey daha *arkadaslarım *neden bu sitede neredeyse tamamı islamiyete saldırı ve ifttira niteliğinde *sözler forumlar ve maksatı belli insanlar mevcut *ateist siniz *ama sadece islamiyete saldırı niye museviliğe değil *hristiyanalra değil vaya diğer dinlara islama karsı bir kin mi var sizde
Alt 15-01-2008, 21:22
thunderpoint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
thunderpoint thunderpoint isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

muhammetordusu";p=&quot´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
neden bu sitede neredeyse tamamı islamiyete saldırı ve ifttira niteliğinde
Sevgili ordu kardeş,

Önce şu alıntıdaki ithamları bir ispatla sonra sorularına cevap gelir...

Düşünebildiklerinin hepsini düşünülebileceklerin tamamı zannetme!
Alt 15-01-2008, 21:26
gercekisim gercekisim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üyelikten Ayrılanlar

ebaru";p=&quot´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili antimuhammed

Bu tarz mevzuları kafaya takmamak lazım saldırının bence tek sebebi var ''ya bizimkileri de bu yazdıklarıyla değiştirirlerse'' ve korkunun verdiği en ahlaksız tepkime kötüle ki değeri kalmasın dinleyenler de ona(T.D.) itimat etmesin.
*benim de başıma geldi böle bir şey durduk yere adam T.D. mevzusu açtı ve her halde bu nokta da gocukdukları birşey var.

*dilaver abime de selam olsun.yok be abi bizim yaşımız genç olsa da gönlümüz ihtiyar.Dert etme genç arkadaşlarınıda öle kolay kolay kata kulliye getirimezler.

*Başlığa konuyla alakasız msj yazan bazı arkadaşlara da manidar bir cevap olsun.
Dedem yeni Hac'dan geldi.Yüzünde ki mutluluğu gördükçe bende mutlu oluyorum neden olmasın ki hayatta en çok yapmak istediği şeyi yaptı.Konuşmaları arasında bir şey dikkatimi çekti.trakya ağzı''yavvv orda o kadannn kaldım(33 gün) mekke,medine arası gezdiğ,durdug bir tene köpek görmedim.''

*tarihten bir şahsa ait bir söz,''Çoban köpekleri hariç bütün köpekleri öldürün.''
Birileri bunu ciddiye almış herhalde.Bazı hadisler doğru mudur nedir.
sevgiler..
Ebaru sebeplerden birisi de aşağıdaki hadis olabilir.

Ravi (r.a.): Abdullâh b. Ömer
Hadis: Nebî Salla'llahu aleyhi ve sellem'den şöyle buyurdu(ğunu işittim), dediği rivâyet olunmuştur: Her kim koyun ve av köpeği olmıyarak (eylence nev'inden) köpek edinir (evinde muhâfaza eder) se o kimsenin her gün işlediği hayrın sevâbından iki kırat eksilir. Kayıt No.: 1876 *Buhari'den
Alt 15-01-2008, 21:35
aydoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
aydoe aydoe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Muhammedinordusu,
Sen niya müslümanlara selam vereysun da bana vermeysun?

Sen Maymundan gelmişsan bana na?

Ben atamdan gelmişam.

Dünya *döneriu *,herşey döneryu

Sen dönmeyimusun?

''asla değişmeyecek hükümler getirdiğini iddia etmek,aklın ve ilmin gelişimini inkar etmek olur''

Önerilen Siteler