Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Politika

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 01-09-2009, 21:48
Molloch Molloch isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Denetimdeki Üye

anarchist´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
sayın aydoe
romantik cümlelerinizden keşke etkilenebilseydim.ama inandırıcı değil.
Biz de senin copy-paste yazılarınla ilgili aynısını düşündük dostum. Romantik, güzel, boş.

avatarınızdaki ss havası ile bu tavrınız pek uyumlu olmadı.
Harbiden komiksin sen ama Anarchist, troll olduğundan ve bizimle kafa bulduğundan falan şüphelenmeye başladım. Avatardaki resim RoboCop filminden.

http://en.wikipedia.org/wiki/RoboCop

Ahmet Altan (s.a.v.) olmasa ne yapardık! Geceleri yatmadan önce Ahmet Altan'a (s.a.v.) dua ediyorum. Bir de Ahmet Altan'a (s.a.v.) hakaret eden faşistler var ki, o kâfirlerin hepsi tasfiye edilmeli! Düşündükçe gözlerim kararıyor, nefret içinde çırpınıyorum! Bir gün hepsini yok edeceğiz. Bir gün herkes Taraf okumak zorunda kalacak. Elhamdüllaltan!
Alt 01-09-2009, 21:48
hako - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
hako hako isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

anarchist´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
m.kemal devrimleri diye bişey yoktur.
tamamen sallama.devrim; emek-sermaye çelişkisi bağlamında sermayenin egemenliğinin ortadan kaldırılmasıdır.bana masal okuyup durma.fes yerine şapka giymeye mi sen devrim diyorsun.ben kimlerle neyi tartışıyorum ya.
kime saygı duyduğun benim değil senin kendi sorunun.unutup unutamaman da psikiyatristler tarafından konu edilebilir.ama ortaya burjuva ideolojisi koyup bunu solculuk diye kakalamaya kalkarsan öyle genellemeler yaparım ki aklın durur.
Sn Anarchist,

Sizi oldukça provakatör bulduğumu söylemeden duramayacağım, üzgünüm.
Beğenmediğiniz devrimleri yapan kişi olmasaydı nerede olurduk acaba ?
Alt 01-09-2009, 21:54
Molloch Molloch isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Denetimdeki Üye

ama siz müslümanların ayet c/p yapmasını taklit etmişsiniz.
Demek birkaç paragraf copy/paste yapmak Hadis ezberciliği öyle mi? Peki 30 sayfa kadar copy/paste yapmak ne oluyor?

http://www.turandursun.com/forumlar/...ad.php?t=11189

İşin tuhaf yanı benim anarşistlerle alıp veremediğim yok, saygı da duyarım. Ama hangi Sol fraksiyondan olursa olsun bir Kara Murat filminden fırlama edasıyla "gerçek solcu benim!" diyen insanlar piyasada enflasyon yaptı artık. "Neden benimle dalga geçiyolar" diye kendine soracaksan, cevabı bu işte.

Ahmet Altan (s.a.v.) olmasa ne yapardık! Geceleri yatmadan önce Ahmet Altan'a (s.a.v.) dua ediyorum. Bir de Ahmet Altan'a (s.a.v.) hakaret eden faşistler var ki, o kâfirlerin hepsi tasfiye edilmeli! Düşündükçe gözlerim kararıyor, nefret içinde çırpınıyorum! Bir gün hepsini yok edeceğiz. Bir gün herkes Taraf okumak zorunda kalacak. Elhamdüllaltan!
Alt 01-09-2009, 21:54
Khaos Khaos isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

sayın hako
doğru bildiklerimi eğip bükmeden kıvırmadan söylüyorum.ikiyüzlülüğe al gülüm ver gülüm yapmak niyetim de hiç yok.kim bende yanlış görüyorsa çekinmeden yüzüme vurabilir.benim de size yaptığım bundan ibaret.bu durum provakatif geliyorsa şayet size o benim değil sizin sorununuz.sahtekarlığa geçit yok.kimse kusura bakmasın.

sayın mollock onun robocop olması işaret ettiğim çağrışımları engellemiyor.düpedüz ss havası var o avatarda.şöyle che li yada m.kemalli bişeyler olsa daa iyi olmaz mı.naçizane.elbette ki seçiminize saygısızlık etmek istemem.
Alt 01-09-2009, 21:57
aydoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
aydoe aydoe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Sosyalist kardeşim anarşist bir defa senin sosyalist olman mümkün değil çünkü dünyada yaşamaktasın ve şu an sosyalizmin yaşandığı bir ülke yok hangi ülkede yaşıyorsun sen?
Ha sosyalist düşünceyi savunuyorum ya da sosyalizm için mücadele ediyorum diyebilirsin ,yaşamadığın bir durumda kendini niteleyemezsin,içinde yaşadığın kapitalist üretim ilişkileri ile yaşamaktasın ve an itibarı ile sosyalist değilsin ancak sosyalizmi savunduğunu ve sosyalist devrim için mücadele ettiğini söyleyebilirsin.
Sitemizde birde Komünist abimiz var onada defalarca adres sordum nereye gideyim nerde mücadele edeyim diye bana adres göstermedi .
Sen adres gösterirsen illegalse özel mesajla yazarsın ne katkılarda bulunabileceğimi görürsün,sen bu uzlaşmaz çelişkinin mücadelesini nerde vermektesin?
Ben kendi adıma değişik platformlarda yer almakta ve her bulunduğum platformda mücadele vermekteyim.
Meslek odamda ,sendikamda ,içerde dışarda ,sokakta her yerde karanlığın üstüne yürümekteyim.
sevgiler

''asla değişmeyecek hükümler getirdiğini iddia etmek,aklın ve ilmin gelişimini inkar etmek olur''
Alt 01-09-2009, 22:00
boğaziçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
boğaziçi boğaziçi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

ataturk un begendigim bir fotografi...

``biz daima hakikati arayan ve onu buldukca ve buldugumuza kani oldukca ifadeye cur`ret gosteren adamlar olmaliyiz.``mustafa kemal ataturk
Alt 01-09-2009, 22:03
Üye

sayın aydoe
küçük bir demogoji denemesi ile giriş yapıp sonunu da pek bir cinlikle bağlamışsınız.
sizin gerçekten niyetiniz varsa o komünist abileriniz size adres gösterir.onlar göstermiyorsa bu işte bi çapanoğlu görmüş o yüzden de sizi başlarından atmışlar sanırım.
bana gelince şurda bir nevi çet yapıyorum.şimdi bunun üzerine sizi nereye davet etmemi bekliyorsunuz.
madem gelin sendikadan başlayalım yola ne diyeyim.sonra bakarız bi şeyler.
yaw siz benimle dalga geçmeye mi çalışıyorsunuz aklınızca.
Alt 01-09-2009, 22:06
Üye

sayın boğaziçi
yakışıklı adam değil mi atatürk.marx ise çirkin bi herifti aslında.
haklısınız.
şimdi anladım ben durumu.
Alt 01-09-2009, 22:11
cigi cigi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yasaklandı

Sn anarchist;

Sizin cok bos salladiginiz ve bir pravakator oldunuz desifre oldu.
Atatürk basliginda onu, yaptiklarini ve devrimlerini karalayarak olmuyor bu isler.
Begenmediginizi söylediginiz zaman alternatifini öne sürmeniz gerekir ki; simdiye kadar sizden bu konuda tek kelime cikmadi.

Halbu ki saka ile karisik size bunu da sormustum.
Elinizi havaya kaldirarak yürüyüslerde kahrolsun sloganlari atmak, avatarina orak cekic koyarak, bu isler olmuyor.

Somut fikirler ve örnekler ile cürüteceksiniz karalamaya calistiginiz insani.

Üstelik ne orak cekic kaldi, ne komunizm, ne de sosyalizm. Bunlarin hepsi tarih oldu.
Eger Isvec, Hollanda gibi bir toplum gercek sosyalizmi gerceklestiremiyorsa; kafanizi iki ellerinizin arasina alip bol, bol düsünmenizi ve bu ülkeleri ziyaret etmenizi öneririm size.

Ben suna inaniyorum ki daha dogru dürüst emekciligin dahi ne oldugundan haberiniz yok sizin. Bana Türkiye'de ki emekciligi hic bos yere anlatmaya kalkmasan iyi edersin.
Ben emekciyim demekle emekci olunmaz da ondan. Türkiye'de 8 emekcinin performansini Avrupa'da tek bir emekci cikartabiliyor. Üstelik cok daha iyi ve düzgün olarak.

Karsina alacagin kisileri insan, önce biraz tartar ve onu cözmeye calisir.
Bence sen cok bos ve bu konularda slogan atmaktan baska bir sey bilmeyen birisi ciktin. Gercek bir emekci ile kafa kafaya tokusmaya kalkiyorsun. Dikkat et kafan gözün yarilir.

Iyi bir deneme de yaptigini söyleyemiyecegim.
Alt 01-09-2009, 22:12
boğaziçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
boğaziçi boğaziçi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

İki Mustafa Kemal vardır; Biri ben, et ve kemik geçici Mustafa Kemal... İkinci Mustafa Kemal, onu "ben" kelimesiyle ifade edemem. O, ben değil, bizdir. O, memleketin her köşesinde yeni fikir, yeni hayat ve büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben onların rüyasını temsil ediyorum. Benim teşebbüslerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa Kemal sizsiniz. Geçici olmayan, yaşaması ve muvaffak olması gereken Mustafa Kemal odur.

``biz daima hakikati arayan ve onu buldukca ve buldugumuza kani oldukca ifadeye cur`ret gosteren adamlar olmaliyiz.``mustafa kemal ataturk

Önerilen Siteler