Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Felsefe > Etik, Estetik, Sanat, Politika, Bilim & Eğitim

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 25-10-2008, 23:55
duyurucu1 duyurucu1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Smile Farklı düşüncelere tahammül etmek gerek

Sevgili pervane,

Ala!!! Önce anası yapacak kadını sonra…. Annesinden vazgeçip… doğal diye kabul edilen yaşanacak. diyorsun.

Bu sonuca nasıl ulaştın anlamadım?

"Yani !! sayın duyurucı1, bu doğal sonuçlara istinaden Kur'an’ı mı, Kur’an daki kadını mı, yoksa erkeği mi günümüz şartlarında yok sayacağız? netice nedir.? Ben onu merak ettim. Başlık Kur'an daki kadın ve bu kitaptaki kadın doğal sonuç olarak ikinci sınıf oluyor ise siz burda artık bizlere neyi anlatmaya çalışıyorsunuz? Bu sonucu doğal olarak kabul etmemizi mi? "diyorsun.Benim neler anlatmak istediğim yazılarımda var.Eğer anlatamıyor isem benim anlatma kapasitem bu kadar.

"evet sanırım yeter artık!
[/QUOTE]"diyorsun.

Öyle kızarak insanları düşüncelerinden ötürü susturmayın.Yada susmasını istemeyin.Aynı yöntemi başka siteler ve düşünce akımları uyguluyor.Kendileri gibi düşünmeyenleri susturuyorlar.Ya hemen anında yazıyı kilitliyorlar ya siteden atıyorlar.Günlük hayatta da kendileri gibi düşünmeyenleri ya kurşunluyorlar(ki Sevgili Turan Dursun bunlardan biri) ya da kendileri gibi düşünmeyenleri önce iple boğuyor sonra evlerinin tabanına gömüyor üzerini çimentoyla kapatıyor ve üzerinde namaz kılıyorlar.Yani mesele bir başkasının farklı düşünmesine tahammül edebilmektir.

Önerilen Siteler