Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Konu-dışı

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 07-11-2009, 16:11
güneşinzaptıyakın güneşinzaptıyakın isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üyeliğini Sonlandırmış

uyar´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
insan olmayı ben seçmedim insanlığımla övünmem....
erkek olmayı ben seçmedim erkek olmayla övünmem...
yakışıklı olmayı ben seçmedim görünüşümle övünmem...
türk olmayı ben seçmedim türklüğümle övünmem....
ateist olmayı ben seçtim ateist olmakla övünürüm......

sevgiler saygılar...
Aynen
Alt 07-11-2009, 17:53
mehmetsalih mehmetsalih isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yasaklandı

Selam,

Siz Ateistliğinizle övünüyorsanız bu sizin bir iradenizin varlığını gösterir.
Erkeklerde eğer övünüyorlarsa bu Bilim ve Felsefe Tarihini elinde bulunduklarının bir sonucudur.
Kadınlar ise geçici iktidar "Etekli İktidar" pardon "Bikinili İktidar" peşindeler ve başarabiliyorlar. Erkekler sadece birer piyon Kadın köle körünüp zalimce vurur. Sağ gösterip sol vurma misali... İşte çekirgenin hikayesi budur. Kadın dahada tehlikeli çünkü nesil elinde olmasına rağmen bunu sürdürmek istiyor. Velev Etek velev Bikini ile bunu başarmak çok kolay. Çünkü Erkekler kurşun peşinde olduklarından dolayı Kadınlar bu uçkuru kulanarak saltanatı sürdürebiliyorlar. Bu olaylarda Pervane gibi dönüp şaş kalmak istemem

m.salih
kıvançla...
Alt 07-11-2009, 20:01
uyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
uyar uyar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

mehmetsalih´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam,

Siz Ateistliğinizle övünüyorsanız bu sizin bir iradenizin varlığını gösterir.
Erkeklerde eğer övünüyorlarsa bu Bilim ve Felsefe Tarihini elinde bulunduklarının bir sonucudur.
Kadınlar ise geçici iktidar "Etekli İktidar" pardon "Bikinili İktidar" peşindeler ve başarabiliyorlar. Erkekler sadece birer piyon Kadın köle körünüp zalimce vurur. Sağ gösterip sol vurma misali... İşte çekirgenin hikayesi budur. Kadın dahada tehlikeli çünkü nesil elinde olmasına rağmen bunu sürdürmek istiyor. Velev Etek velev Bikini ile bunu başarmak çok kolay. Çünkü Erkekler kurşun peşinde olduklarından dolayı Kadınlar bu uçkuru kulanarak saltanatı sürdürebiliyorlar. Bu olaylarda Pervane gibi dönüp şaş kalmak istemem

m.salih
kıvançla...
mehmet yaw pervaneyle ne alıp veremediğin var..

bunu özelde çözsene...

kadınlardan bu kadar hoşlanmamanın bir kuyruk acısı mı var diye soruyor insan ister istemez.... neyse özele girmeyelim....

kolay gelsin

kuranı okuyun cunku okudukca allahin olmadigini daha iyi anlayacaksiniz .......
Alt 07-11-2009, 20:09
pervane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
pervane pervane isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Yaw ne özeli olacak. mehmedim salihim ile bütün olan biten forumda kayıtlı. bakınız "kadın insanmıdır" başlığı bakınız mehmedimsalihim ile dinler ve kadın konulu forumdaki çeşitli başlıklardaki yazışmalarımıza
Alt 07-11-2009, 20:15
uyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
uyar uyar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

o zaman kadınla bir derdi var mehmedinin

kuranı okuyun cunku okudukca allahin olmadigini daha iyi anlayacaksiniz .......
Alt 07-11-2009, 20:18
Yasaklandı

Selam,

Uyarcığım ben Pervane kelimesini Pervane için kulanmadım. Pervaneyi sözlükten araştır istersen onu bir sözcük olarak kulanıyor yani Pervanede bu arada gidiyorsa bilmem Özele gerek yok Darwinin Maymunla ne ilişkisi varsa benimde Kadınlarla o ilişkim var.

Kıvançla...
Alt 07-11-2009, 20:24
pervane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
pervane pervane isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

uyar´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
o zaman kadınla bir derdi var mehmedinin
bilakis mehmedim salihimin darwin ile derdi var! mehmetsalih eskiden bu kadar uyanıklık bilmezdi! bakın pervaneyi götürüp nerelere bağlamış
Alt 07-11-2009, 20:36
Yasaklandı

Selam,

Şiir ruhum yok ama Cengiz AKALIN Pervane sözcüğünü nasıl kulanmış bir bakalım

İşte bende bu pervane böceginden farksızım...
Boynumda takdıgın aşk zinciri,yüregimde yaktıgın aşk ateşi...
Zincir kalın kırılmıyor, bogazımda sımsıkı bir halka olmuş,çıkartmak istesemde çıkmıyor...
Kalbimdeki ateş, lavlardan oluşmuş bir okyanus, ne kadar söndürmek istesemde sönmüyor....

Şimdi sen söyle! Bu zincirle,bu ateşle nasıl yaşadıgımı anlayabiliyormusun...Sen benim ateşimsin,bense sana aşık olan bir pervane böcegi...İster alevlerini yükselt beni iyice yak,alevlerin dahada büyüsün,istersen sön,küllerin bu bedenimi örtsün...

Kadınlarla işim olmaz zaten ama engel olmalarınıda istemem. Darwin'nide severim ya şimdi Darwin arada kaynamasın ama severim kendisini. Gerçi sakakaları kesmek nasip olmadı ama gelenei yıkmak ona nasip oldu...

Kıvançla...
Alt 10-11-2009, 22:55
Averroes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Averroes Averroes isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Düşünürün biri, ki erkektir kendisi, "Kadınlar hakkında bilidğim herşeyi bir tek kadından öğrendim" diyor. Kişilik olarak detaysız, ama fuzuli işlerde fazlaca detaylıdırlar. Yine başka bir düşünür, "Bütün dehamı, bütün çalışmalarımı akşam eve yorgun ya da aç gelip gelmediğimle ilgilenen bir kadın uğrunda feda etmeye hazırım" diyor. Acaba bunu gerçekten mi istiyor, yoksa böyle bir kadının olmadığını mı vurgulamaya çalışıyor. Kadınların en sevimli oldukları zaman en aptal oldukları zamandır, ve de en sevimsiz oldukları an ise bu aptallığı sürdürmek istedikleri zamanlardır (Bu söz bana aittir)

Ama en fazla üzüldüğüm şey ise, yüzüme tükürür gibi konuşan (erkek) veznedarın dudağı rujlu, göğüs çizgisini gösteren, ısrarla gösteren, bak hala göstermeye devam eden kadın müşteriye pişmiş kelle gibi sırıtarak cevap vermedeki başarısıdır. Yine veznedarın bana "Ne gülüyorsun? Bir yerimiz mi açıkta?" diyerek soru sormasına neden olan gülümseyişimi veznedara nasıl anlatacaktım ki,

Su faturası yatırıyorum diye beni bir dövmediğin kaldı, hatta su saatinde bir bozukluk olup olmadığını soracaktım, ona bile cesaret edemedim. Ama ağır deodorant kokulu, dudağının üstünü kırmızı çizgilerle iyice vurgulayan şu insanoğlunu görünce sırıtmaya başladın. Üstelik kadının göğsünün senin gibi ahlak referansı sadece kendisi olan bir bireyin dikkatini çekmemesi imkansız. Ama 3 dakikalık işlem boyunca kadının büyük göğüslerine bakmamak için o kadar çaba gösterdin ki, bu talihsiz bakmayışın akabinde yaklaşık 3 saatlik bir pişmanlık duyup vücudun eksik parçalarını hayalinde tamamlayacaksın. Değdi mi şimdi? Yani, "Aa bu veznedar ne kadar çağdaş, hiç göğüslerime bakmadı" diyecek diye bu işkenceyi kendine reva gördün.

Tabi kadına da bir çift sözüm vardı ama o odaya ağır Aqua Dino'yu bulaştırıp, belki de Aqua Dino'nun bıraktığı toz bulutundan faydalanıp çekip gitti.

Ama onu TD'de milyonda bir bile olsa hitap edebilme bahtiyarlığını yakaladığımı düşünerek sesleniyorum:

Ey şu anda TD'nin forum altbaşlıklarında hınzır hınzır yazımı okuyan kendisine ağır bir insan yapmış makyaj! Vücudunun çeşitli yerlerine dalgalar halinde yayılan büyük göğüsleriniz erkek mağdurlarınızın görüş açılarını bir bölü dört oranında kapatmaktadır. Geriye kalan üç bölü dörde de sizi incitmemek için bakılmayan göğüslerinizin hayali çizimleri oluşturmaktadır. Erkek kurbanlarınız o üç bölü dörtden de bir hayır görememektedir. İmkansızlıklar içinde kıvranan Anadolumun yağız ve de ondan önemlisi ergenlik dönemine girmiş erkek üyelerine işkence yapmaktan vazgeçin. Sizin için süt organı kadar masum olan bu organların erkek mağdurlar için de aynı anlama geldiğini düşünmek gafletine düşmeyin.

Ayrıca, giydiğiniz dar kotun akşam eve döndüğünüzde çıkarılması (tabi çıkarılabilecekse) nerden baksanız 45 dakikanızı alır. Bunun avantajını söyleyiniz bize. Söyleyemiyorsanız sonsuza dek susun.

Ayrıca halka açık yerlerde ağır deodorant kokuları sürmeyiniz. Biz kendi kokumuzu unuttuk sizin sayenizde. İstiyorsanız eviniz de Hunca'nın bütün parfümlerinden bir deodorant banyosu yapabilirsiniz, ama elinizde kokularla burun direklerimizi kırmaya çalışmayın.

Ayrıca, olumsuz durumun sonuna "Ay inanmıyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuummmmmmmmm" demekten de vaz geçin. Ben de sizin inanmayışınıza inanmıyorum. Ek olarak, kız kıza konuşurken birbirinize "Abi" demeyin, artık isteseniz de "abi" olmayacağınızı aklınızdan çıkarmayın. Hele her cümlenin içine "canım" sözcüğünü koymaktan vazgeçin. Sizin sayenizde bu güzel ifadeyi lugatimden çıkardım.

Kadınlarla ilgili ifşaatlarım yer yer devam edecek. Onları çok iyi tanıyorum. Herşeyi deşifre edeceğiz burada. Yalnız değilsin Mehmet Salih. Sonuç cümlesini de yine bir alıntıyla tamamlayayım:

Kadınlar erkekleri aptal sanır, ama erkekler kadınların aptal olduklarını bilir.

Yorumsuz....

-Şeytanın yaptığı en büyük hile bütün dünyayı yaşamadığına inandırmakmış-

"The Usual Suspects" filminden
Alt 10-11-2009, 23:29
eylemsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
eylemsel eylemsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Saygıdeğer schopenhauer

Size katılmamak mümkün degil,tariflerinize uyan o kadar çok kadın var ki bunları görmezden gelemeyiz. Örneginiz çok sık yaşanan bir durumu açıklamış. Ama bu arada gözünü kadının gögüs çizgisinden alamayan ve geri kalan dörtte üçlük kısmı hayal dünyasıyla tamamlayan erkek kardeşimizin hiç mi suçu yok?

İnsan kendini yalnızca insanda tanır. GOETHE

Önerilen Siteler