Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > Genel Forumlar > Multimedya

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 07-07-2011, 16:49
hiramusta hiramusta isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Y.manitu o benzeri videolar,müslümanları ateistlere karşı kin ve düşmanlığa tahrik ediyor.Bu yüzden şikayet halinde bu videonun sahibi hapis cezası alır.Cezası paraya çevrilir.Suçun tekrarlanması halinde de hapis cezasıyla cezalandırılır.Ayetleri yorumlamana gelince; genel konuşacak olursam,Kur'an'ı anlama konusunda birtanenizin bile kafası basmıyor.Bunun en önemli sebebi olaylara ve durumlara karşı önyargılı yaklaşmaktır.Bu inanç bazında gerçekleştiği zaman sizi, teşbih ifadesiyle kalbin mühürlenmesi sonucuna götürür.Bu yüzden size ne anlatsam boş.Bu sitenin en eski üyelerinden birisiyim,fayda vermeyeceği kanaatiyle paradoksal tartışmalara girmek istemiyorum.
Alt 07-07-2011, 21:22
Ascendent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ascendent Ascendent isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Başarı Ödülü 

hiramusta´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu yüzden şikayet halinde bu videonun sahibi hapis cezası alır.Cezası paraya çevrilir.Suçun tekrarlanması halinde de hapis cezasıyla cezalandırılır.
1 ve 0'ları mı hapse atacaksın? Ben de IP adresim açık bekliyordum öyle armut gibi zaten. Düşünmediğimizi mi sanıyorsun bunları ahbap? Peygamberiniz gelsin o bile hapse attıramaz beni. IP adresim takip edilse konumum bir gün Meksika'nın varoşları öbür gün Moğolistan'ın stepleri çıkar. Kolay gelsin. Eline geleni ardında koymasın eğer dava etmeyi planlayan biri varsa, hatta o değil, sülalesi etsin! Hodri meydan...

Bu arada videodan hiç ders çıkarmamışsın. Demek istediğim de tam olarak buydu. İstediğim şekilde tabuları eleştiririm ve bunların eleştirilmemesini isteyenler kelimenin tam anlamıyla...

H-İ-Ç B-İ-R-Ş-E-Y Y-A-P-A-M-A-Z.

Önerilen Siteler

Etiket
adnan oktar, ahiret, bilim, biyokimya, bu müthiş şey, carl sagan, evrim, evrim kuramı, evrim paneli, gerçek iyilij, harun yahya, kurtardı, mustafa akyol, öbür dünya, protein, ruh, ruhumu, safsataların mehdisi, sam harris, sentetik yaşam, sevgili allah, tesadüf, tj theamazingatheist, yapay yaşam, yaratılışçılık, şiddet islam