Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 26-07-2008, 18:24
Yakın gerçek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yakın gerçek Yakın gerçek isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Denetimdeki Üye

Ama Dünyanın yaratılması nasıl haksa Bunlarda birer. HAk o kafa kesenlerin Ahirette neler kazanacağını görücez.Azapları daim olsun. Ama burda Allah niye yardım etmedi bu niye olmadı demek olmaz.Ozaman Kulu kuldan ayıran ne olucak..Yaşam tarih bir sebep sonuç ilişkisidir.bazı şeylerin yaşanması gerekir.iyi veya kötü..Dünyanın düzene oturması için depremler olur bazı felaketler olur bunlar dıştan nekdar korkunç ve gereksiz gözükür. BAzı şeylerin olup olmamasıda böyledir.En doğrusunu Allah bilir

Ölümde Uyandım!
Alt 26-07-2008, 19:05
K.C. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
K.C. K.C. isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Kendi evini (kabeyi) Ebrehe'nin fil ordusundan korumak için ebabil kuşları gönderen Allah!!!
İnsanların canı bir taş binadan daha mı kıymetsiz ki suçsuz günahsızlar katledilirken seyirci kalıyor.

Cinsel tercihleri farklı diye tüm kasabayı atom bombası düşmüşçesine yok ettiğini söyleyen Allah, o tarih öncesi dönemde her şeye karışan, tüm adaletsizlikleri gideren, tüm fuhuşu önleyen, haksızlıklara son veren, günahkarları yok eden Allah bu gün niye hiiiiç birşey yapmıyor???
Yoksa eskiden de yapmazdı da hepsi çok tanrılı dinlerin İslama adaptasyon sorunsalında ortaya çıkmış mantıksızlıklar mı?

YILDIZLAR ATEŞ BÖCEĞİ SANILMAKTAN KORKMAZLAR

http://kadinislamadalet.blogcu.com/
Alt 27-07-2008, 14:38
breymin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
breymin breymin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Yakın gerçek´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sayın kabasakal Muhammed dönemindeki arapların Davranışlarını. yaptıklaırnı googledan yada herhangi bir Kitaptan açıp okursan hiçde öyle yaşamadıklarını.Kızlarını Gömüp işip işip analarına kendi bacılarına tecavüz eden bir toplum çıkar karşına saygılar.

sayin yakin gercek,demek istiyorsunuzki muhammed ordusunu kurmadan önce o bölgede(mekke ve civar)Araplar kizlarini diri diri topraga gömüyordu icip icip analarina ve bacilarina tecavüz ediyorlardi,
Allahda bu ise bir son vermek icin muhammede ordusunu kurup bol bol kafa kesme görevi verdi,
Ben sahsen o bölgenin muhammedden önce karisik olduguna hic inanmiyorum,inanmamda,öyle olsa kabeye kimse gelemez kervan ticareti yürümez buda bölge halkinin sonu demekdir,turizm bölgelerinde halk turistleri sever ve korur cünkü gelirleri onlardandir bilirlerki turist yoksa parada yok ,o dönem kabeyi ziyarete gelenleride halk mutlaka koruyordu seviyordu,belki birkac Arap kizini gömmüs olabilir veya kizkardesine annesine tecavüz etmisde olabilir ama bunu o dönemin bütün insanlarina maletmek insafsizlik olur,günümüzdede anasina kizina veya kizkardesine tecavüz eden var veya kizini diri diri gömen,daha gecenlerde avusturyada kizini 24 yil diri diri gömen adam cikdi ortaya.
Muhammedin ordu kurmasindan emevilerin(abbasileri okumadim)sonuna kadar sadece kafalar kesiliyor bunuda birsey yaptirir insana,CIKAR;onlarin hepsi cikar savaslariydi sayin yakin gercek,kendinizi aldatabilirsiniz,bu gerceyi deyistirmez.

Bir dinin tabii olmasi icin akla,fenne,bilime ve mantiga uygun olmasi lazimdir.
M.K.ATATÜRK
Yalan ne kadar büyükse inanani o kadar cok olur.
adolf hitler
Söylesem tesiri yok,sussam gönül razi deyil.Fuzuli
Alt 27-07-2008, 15:00
Denetimdeki Üye

K.C.´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Kendi evini (kabeyi) Ebrehe'nin fil ordusundan korumak için ebabil kuşları gönderen Allah!!!
İnsanların canı bir taş binadan daha mı kıymetsiz ki suçsuz günahsızlar katledilirken seyirci kalıyor.

Cinsel tercihleri farklı diye tüm kasabayı atom bombası düşmüşçesine yok ettiğini söyleyen Allah, o tarih öncesi dönemde her şeye karışan, tüm adaletsizlikleri gideren, tüm fuhuşu önleyen, haksızlıklara son veren, günahkarları yok eden Allah bu gün niye hiiiiç birşey yapmıyor???
Yoksa eskiden de yapmazdı da hepsi çok tanrılı dinlerin İslama adaptasyon sorunsalında ortaya çıkmış mantıksızlıklar mı?

Kuran Allahın son uyarmasıydı ..zaten binlerce yıl Müdahale edilmiş.Daha neyin müdahalesinden bahsediyorsun...Son kitap son peygamber.Daha müdahale edicek olsa neden son kitap son peygamberi Yollasın?? Bunu kavramak nekadar zor..

KArdeşim şimdi serbesttin git hollandaya cinsel haklarını yaşa hemcinsinle miğden kaldırıyorsa.Okadar kaldırılcak birşey olsa bütün ülkeler serbest bırakır bu saçma salak ilşkiyi.2008e gelmiş ona rağmen bu ilişkiyi kabul eden ülkeler ortada ..özgürlük eşitlikde bi yere kadar ...

Ölümde Uyandım!
Alt 27-07-2008, 16:09
ersay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ersay ersay isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

ersay - MSN üzeri Mesaj gönder

bak yakın gerçek sen şu an hareretli tartışmalarınla neyi ispatlamaya çalışıyorsun.senin tanrın diyorki (biz dilediğimizi inandırırız diledigimizi saptırırız) bizim beynimizi mühürlemiş bu mührü senmi açıcan ne yapmaya çalışıyorsun.sana burda ne atlatırsak anlatalım sen tamamen teslimiyetci sorgulamaz olaylara objektif bakamassın.çünkü sen bir inançlısın dini inanç ta bu zaten zorlandığın yerde ilk diyecegin şey doğrusunu allah bilir sen allahtan dahamı iyi bileceksin diyeceksin!sana burda yazmana izin veriliyorsa rahatla içindeki sitresi at diye veriliyor kimse seni inançsızlıga çekmek istemiyor.ama sende bizi yordun be kardeşim git birazda yobaz kardeşlerinle tartış bu konuları sen benim gözümde zifiri bir karanlık gibisin seni aydınlığa çıkarmak biraz zor. ha bana kalsa bırak seni aydınlığa sokmak karanlığın içine gömerim.benim gözümde dinle uyuşturulmuş hiç birinin dinden kopmasını istemem çünkü onlar benim için çantada keklik bende sömürüyorum artık o uyuşukları.yıllarca o tür insanları uyandırmaya kalktım hep kötü oldum sen cinlenmişsin dediler cin musallat olmuş dediler hatta ve hatta ölüm infazımı bile verdiler.bunun için o dinci ve dindar geçinen takkiyecilerin taktiğini yapmaya başladım allah ile aldatıyorum insanları .insanlar doğruları duymak istemezler,sadece duymak istedikleri şeyleri duymak isterler.sende aynısın !sen sadece duymak istedigin şeyleri duymaya çalışıyorsun okadar çünkü gerçekleri birden duyman algılaman biraz zor olur sen doğayı göreceli olarak kavrayacaksın bu bir süreçtir evrimleşmen biraz zor olacak ama olacak belki bunlara hikaye veya saç ma diye bilirsin ama saçma dediğimiz herşey bir gün önümüze gerçek olarak gelecektir.ha şunuda söyleyeyim ben sosyal darwinistim benim gözümde aciz zayıf kendini savunamayan uyuşturulmuş hayat mücadelesi olmayan türlerin yok olmasından yanayım yok etmeyede çalışırım bunuda bilesin.hayat bu anlayana (not:avcımısın avmı)

ayakta ölmek diz üstü yaşamaktan iyidir!
Alt 27-07-2008, 16:38
hysteria hysteria isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

"Sayın kabasakal Muhammed dönemindeki arapların Davranışlarını. yaptıklaırnı googledan yada herhangi bir Kitaptan açıp okursan hiçde öyle yaşamadıklarını.Kızlarını Gömüp işip işip analarına kendi bacılarına tecavüz eden bir toplum çıkar karşına saygılar."

boyle bir toplumda, hatice diye bir kadin, kendi kocasini nasil secmis? hemde kendisinden 15 yas kucuk birisini? madem bu kadar erkek egemen bir toplummus araplar islamdan once, kadinlara hic deger verilmiyormus, kendi annelerine bile tecavuz edecek kadar sapkinlarmis, soylermisin hatice nasil olmusda kendi ayaklari uzerinde durabilmis?, hatta kendi kocasini bile kendisi secmis....

ayrica, Lut kavmi de boyle cinsel sapiklik icerisindeydi, onlara kitap gonderilmedi, toplu katliam yapti allah, coluk cocuk, masum sapik dinlemeden hepsini yoketti, neden? escinsellik aldi basini gitti diye,

bi yerde escinsel oldugu icin katledilen bir topluluk, oteki yerde kendi annesine icip tecavuz eden bir topluluk, ama onlara zulum yok, peygamber gondermis yola getirmis, Lut becerememis mi kendi kavmini yola getirmeyi...
Alt 27-07-2008, 16:48
ersay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ersay ersay isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

ersay - MSN üzeri Mesaj gönder

hysteria nın yazısına yardım maksatlı olarak lutun kızlarıyla yatması sözde kızları sarhoş etmiş lut bilmeden kızlarıyla yatmış.ibrahimin karısını krala kızı diye tanıtıp karısını krala vermesi bunları peyganber dedikleri yapıyor sıradan biri dahi bu çirkefliği yapmaz

ayakta ölmek diz üstü yaşamaktan iyidir!
Alt 27-07-2008, 20:36
istavrit istavrit isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

islam oncesinde kiz cocuklarini gomuyor olsalardi, arap toplumu nasil neslini surdurmus, erkeklermi dogurmus? muhammed ve avanesi gokten zembille mi geldiler...

hysteria hakli...kadinlarin birak diri diri gomulmesini, hatice bolgenin en onemli tuccarlarindan biri nasil oluyor,?

sorgulanmadigi surece ezber bozulmuyor...

yalancılar,maymunlar,domuzlar,eşekler,pislikler!aş ağılıklar!canı çıkacasılar,Köpekler,Alçaklar,yabani eşekler,merkepler,susamış develer,geberesiciler,reziller,sapik Kişiler,beyinsizler,kofkütükler,zorbalar,soysuzlar ,Kahrolasılar,yalancılar,
HZ.ALLAH
Alt 28-07-2008, 10:58
Denetimdeki Üye

hysteria´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
"Sayın kabasakal Muhammed dönemindeki arapların Davranışlarını. yaptıklaırnı googledan yada herhangi bir Kitaptan açıp okursan hiçde öyle yaşamadıklarını.Kızlarını Gömüp işip işip analarına kendi bacılarına tecavüz eden bir toplum çıkar karşına saygılar."

boyle bir toplumda, hatice diye bir kadin, kendi kocasini nasil secmis? hemde kendisinden 15 yas kucuk birisini? madem bu kadar erkek egemen bir toplummus araplar islamdan once, kadinlara hic deger verilmiyormus, kendi annelerine bile tecavuz edecek kadar sapkinlarmis, soylermisin hatice nasil olmusda kendi ayaklari uzerinde durabilmis?, hatta kendi kocasini bile kendisi secmis....

ayrica, Lut kavmi de boyle cinsel sapiklik icerisindeydi, onlara kitap gonderilmedi, toplu katliam yapti allah, coluk cocuk, masum sapik dinlemeden hepsini yoketti, neden? escinsellik aldi basini gitti diye,

bi yerde escinsel oldugu icin katledilen bir topluluk, oteki yerde kendi annesine icip tecavuz eden bir topluluk, ama onlara zulum yok, peygamber gondermis yola getirmis, Lut becerememis mi kendi kavmini yola getirmeyi...
Uyarmış / denemiş.. Olmamış..Sonunda sizinde merak ettiğiniz gibi azap gelmiş.Kimileri uyarır kimileri ilim getirir kimileri din kimileri Azapki sonraki toplumlara örnek olsun.. Bak 21. yüzyıla kadar öle sapık ilişki o denli artmışmı..Şimdi yavaş yavaş yeniden olmaya başladı ..

Ölümde Uyandım!

Konu Yakın gerçek tarafından (28-07-2008 Saat 11:02 ) değiştirilmiştir.
Alt 28-07-2008, 11:00
Denetimdeki Üye

istavrit´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
islam oncesinde kiz cocuklarini gomuyor olsalardi, arap toplumu nasil neslini surdurmus, erkeklermi dogurmus? muhammed ve avanesi gokten zembille mi geldiler...

hysteria hakli...kadinlarin birak diri diri gomulmesini, hatice bolgenin en onemli tuccarlarindan biri nasil oluyor,?

sorgulanmadigi surece ezber bozulmuyor...
babası ve ailesi yüzünden ??..

Bir toplum bunu yapıyor demek hepsimi yapıyor demek yoksa çoğumu sapıtmış demek ??kim dedi sana arabistanda yaşayan herkez bunu yapıyor ?Tabi onlarda zaten 2 çocuk yapıyorlardı..Kardeşim prezarvatifmi var ??bi adma ömrü boyunca belki 20 çocuk yapıyor hepsnini Gömüyor diyen kim...yada eziyet ediyor diyen kim..

Ölümde Uyandım!

Önerilen Siteler