Turan Dursun Sitesi Forumları
Geri git   Turan Dursun Sitesi Forumları > İbrahimi Dinler > İslam

Başlık Düzenleme Araçları Stil
Alt 09-10-2009, 16:28
En el hak En el hak isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Standart İslamiyet Ve Terör

11 eylül olayından sonra tüm dünyada oluşan ve 1 eylül 2004 kuzey osetya okul baskınının ardından iyice pekişen,

kemikleşen düşünce. artık dünyada müslüman denilince akıllara terör; terör denilince de akıllara müslüman geliyor.

allah adına , islamiyet adına kameralar önünde kelle kesen, domuz bağıyla adam boğanlar
okul baskınlarında ilkokul öğrencilerini bile öldürmekten geri kalmayan,halka açık yerlerde

intahar eylemleri yapıp kadın çocuk ihtiyar onlarca insanın ölümüne sebebiyet verenler,( işlerine gelmeyip ne kadarda kıvırtsalarda ) teröristin ta kendileridir
Alt 09-10-2009, 16:53
nogada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
nogada nogada isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Evet ta kendileridir.Patronlarıda Amerikadır.Ve mensupları kandırılmış cahiller sürüsüdür...

Ve onlarıda o hale getiren cahil,sefil,eğitimsiz,sorunlu,yobaz bırakanda bilinçli olarak,bölgedeki çıkarlarına hizmet ettiren batılı emperyalistlerdir.

Zengin neden adam öldürsünki,bunun için bir sürü kiralık katil vardır...

Tabi önce o zavallıları çaresiz bırakıp,bunu yapmaya zorlamalıdırlar.

Melek gözükenler,her zaman şeytanlarıyla beraber gezerler...

Saygılarımla...

Görmeyipte Korktuklarımız Sevmediklerimiz,Görmeyipte Sevdiklerimiz İnandıklarımızdır...!!!
Alt 09-10-2009, 16:55
Wand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Wand Wand isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

11 eylül olayından sonra tüm dünyada oluşan ve 1 eylül 2004 kuzey osetya okul baskınının ardından iyice pekişen,

kemikleşen düşünce. artık dünyada müslüman denilince akıllara terör; terör denilince de akıllara müslüman geliyor.

allah adına , islamiyet adına kameralar önünde kelle kesen, domuz bağıyla adam boğanlar
okul baskınlarında ilkokul öğrencilerini bile öldürmekten geri kalmayan,halka açık yerlerde...ALINTI

Bu terör hemfikiriz. Fakat ;

artık dünyada müslüman denilince akıllara terör; terör denilince de akıllara müslüman geliyor.--ALINTI

Size sorarım müslüman ülkelerine terörü taşıyan hangi devlettir..

Yada şöyle sorayım..bu terörse ABD nin 50 yıldır yaptığı nedir ?..

Yani bence buradan müslümanlara karşı bişeyler devşirmek çirkince olur..onların adı müslüman değil militan olarak geçiyor.

Amacım kimseyi savunmak değil fakat dünyada terör deyince benim aklıma ABD geliyor..

Tanrı biliyor..Tanrıdan değil yarattıklarından nefret ettim.

Konu Wand tarafından (09-10-2009 Saat 16:56 ) değiştirilmiştir. Sebep: düzenleme
Alt 09-10-2009, 16:55
Yargan Kam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yargan Kam Yargan Kam isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Tüm Müsümanlar terör ile bağdaştırılmamalı.

Benim düşünceme göre, İslam, Hıristiyanlık ve Yahudilik, daha önceki dinler gibi dünyada silinip gidecek ve sadece Arkeolojik değerleri kalacaktır.

Ama dünyada herzaman 'cahillik' mevcudiyetini sürdürecektir ve dolayısıyla terör devam edecektir.

(Düşüncemi doğru ya da yanlış bulabilirsiniz. Ama konu doğruluğu ya da yanlışlığı değildir).

Sevgi ile...

Umut Samimiyettir...
Alt 09-10-2009, 17:09
Wand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Wand Wand isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

ayrıca

Tabi önce o zavallıları çaresiz bırakıp,bunu yapmaya zorlamalıdırlar.---nogada

kesinlikle doğru..nedenlerden biri.

sayın jazz siz ve sizin gibi düşünenler sadece sonuçlara bakıyor..Nedenleri araştırmadığın kanısındayım..çünkü nedenleri bilsen bu yazıyı zart diye buraya asmazdın.

Tanrı biliyor..Tanrıdan değil yarattıklarından nefret ettim.
Alt 09-10-2009, 17:15
Yergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yergin Yergin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Böyle söylemler olduğu sürece, her zaman müslüman olduğumu göğsümü gere gere söyleyeceğim.

Terörist yerine koysanızda canınız sağolsun.

Saygılarımla
Alt 09-10-2009, 17:30
HayyaN HayyaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Atıp tutmakla olmuyor jazz_01..

Önce bu konuya bir göz gezdirin..

http://www.turandursun.com/forumlar/...ad.php?t=13490

O terörist grupların arkasında kim var peki ? Amerika olmasın..?

Bir arkadaşımla israil'in Filistin'e saldırıları sırasın da yahudiler hakkın da konuşuyorduk ve ben dedim ki ; " bu yahudileri hiç sevmiyorum artık,yaptıklarına baksana diye" arkadaşım da bana dedi ki ; (kendiside müslümandır) " Sen bir kasaptan et aldın ve et kötü çıktı şimdi diyebilir misin ki bütün kasaplar kötüdür,kötü et satıyor. Schneider list filmini izle ne demek istediğimi daha iyi anlarsın dedi,her toplumun iyisi kötüsü vardır."

Terörist deyince benim aklıma hiçte İSLAM gelmiyor ! Bu dine mensup olduğum için değil,özünde böyle birşey olmadığı içindir.

Bir de çok merak ediyorum acaba evinize bir hırsız girmiş olsa ve hem malınızı alacak hem de siz direnç gösterirseniz canınızı.Polisi arayıp kurtulmak ya da başka bir kaçış yolunuz yok ya o sizi öldürecek,ya da siz canınızı korumak için onu öldüreceksiniz ? Ne yapardınız ? Sevgi dolu insancıklar olarak gül uzatırdınız değil mi ?.

Çok şükür müslümanız,terörist değiliz,fakirin açlığını,yetimin hakkını gözetenlerdeniz.

Aydın geçinen terörist,gazete,yazar ders almadı geçmişten.Halkımın aptal olduğunu düşünen her beyin hayatını yitirdi.
Alt 09-10-2009, 17:57
Ashitaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ashitaka Ashitaka isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Müslümanların hepsine birden terorist sıfatını yapıştırmak ne derece doğru olur bilmiyorum.Ama terörist denilince aklıma gelen ilk şey A.B.D. nedense.Ateist teröristlerde vardır efendim.Burdan her ateistin terörist olduğu sonucumu çıkar?Hiçmi Unabomber'ı duymadınız?Unabomber'dan yola çıkarak bütün teknoloji karşıtlarınında terörist olduğunu söyleyebiliriz size kalırsa.Basitçe mantık yürütürsek herşey söyleyebilir aslında.Örneğin bir kaset-çaların bozuk olmasından, bütün kaset-çalarların bozuk olduğunu söyleyebiliriz.Saçmalığın daniskasıdır bu.
Alt 09-10-2009, 17:59
VraeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
VraeL VraeL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye
Dinlerden Özgürlük Grubu Üyesi

Terörizim diyince akla ortadoğu, çöl ve kalashnikov gelir.

Ortadoğu ve çöl diyince akla araplar gelir

Araplar diyince akla Müslümanlar gelir.

Bu yüzden önyargılardan kurtulamamış ve objektif olarak araştırma huyu gelişememiş bir toplumda terörizm kelimesi akıllarda dolaylı olarak Müslümanlık kavramını getirmesi kadar doğal birşey yoktur.

Bu kadar basit.
Alt 09-10-2009, 18:08
HayyaN HayyaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

VraeL´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Terörizim diyince akla ortadoğu, çöl ve kalashnikov gelir.

Ortadoğu ve çöl diyince akla araplar gelir

Araplar diyince akla Müslümanlar gelir.

Bu yüzden önyargılardan kurtulamamış ve objektif olarak araştırma huyu gelişememiş bir toplumda terörizm kelimesi akıllarda dolaylı olarak Müslümanlık kavramını getirmesi kadar doğal birşey yoktur.

Bu kadar basit.
Bunlar sizin aklınıza gelenlerdir,birde bunu mantıklı bir şekilde izah etmeye çalışmayın.Benimde tecavüzcü denilince aklıma direk coşkun gelmiyor.Neyse boşa kürek çekiyoruz biz burda.

Aydın geçinen terörist,gazete,yazar ders almadı geçmişten.Halkımın aptal olduğunu düşünen her beyin hayatını yitirdi.

Önerilen Siteler