Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-04-2020, 15:43
Ahlaksız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ahlaksız Ahlaksız isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Üye

Sn.bilgivehis;ne sorduğunuzu anlamadım..Kabalayı filan karıştırmışsınız,neyse..
Ne kapitalizmi savunuyorum,ne de komünist karşıtıyım..Bu cümleyi anlamak,gerçekten zor mu?Gayet basit bir cümle bu ama siz illa insanları bir tarafa yerleştirmek istediğiniz için,yalpalıyorsunuz..

Komplo teorisine inanıyorsunuz siz..Mesela evrimağacı konuyla ilgili şöyle demiş;
SARS-CoV-2 de, tıpkı grip gibi, bir laboratuvar deneyi falan değil. Doğanın bize vurduğu bir tokat.
https://evrimagaci.org/doganin-bir-t...ronavirus-8346
Şu itirafınız güzel ve komik
yaşanmamış hatta yanına bile yaklaşılmamış bir hayali sistem
Komünizmin aslında bir hayale olan İNANÇ olduğunu kabul etmeniz doğru bir şey..Bu hayali/inancı diri tutmak adına,çabalamanız da..Sonuçta böyle yaparak bir meşgale ediniyorsunuz..
Hadi komünizm için bir süreç gerekir,bunu anladık..Peki sosyalizm?Bu da hiç yaşanmadı demek,ne demek?Aynen şu demek..
Bir Müslümana İran'da şeriat var diyorum,YOK diyor..Suudi Arabistan'da şeriat var diyorum,YOK diyor..Tıpkı sizin gibi bir hayale inanıyor da ondan..Orada yok,burada yok,nerede bu şeriat?KAFASINDA..Kafasına bir şeriat anlayışı sokmuş,bununla yaşıyor..Siz de kafanıza bir sosyalizm/komünizm hayali sokmuşsunuz,bununla yaşıyorsunuz..
Çin diyoruz,YOK diyorsunuz..SSCB diyoruz,YOK diyorsunuz..Yahu,nerede bu sosyalizm,nerede bu sosyalistler?!
Aklımızla alay etmeyi bırakın artık..!